tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Polski zawodnik Krystian Paluch uleg cikiemu wypadkowi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Polski zawodnik Krystian Paluch uleg cikiemu wypadkowi

Autor: Janusz Bbenek 2020.04.29, 13:35 Drukuj

Krystian Paluch, uczestnik wyścigów na wyspie Man, przygotowujący się do kolejnych startów w najbardziej prestiżowych wyścigach ulicznych na świecie, miał w zeszłą niedzielę poważny wypadek. W czasie treningu wpadł do rowu i uderzył w betonowe elementy. Jego stan jest poważny, ale stabilny. 

Ten sezon jest dla pochodzącego z Sandomierza Krystiana "Prędkiego" Palucha wyjątkowo pechowy. Najpierw z powodu koronawirusa odwołano tegoroczne wyścigi North West 200, w których planował wziąć udział. Krystian był w Irlandii Północnej w lutym i zapoznawał się z trasą, ale start w jednym z najszybszych wyścigów ulicznych na świecie musi odłożyć co najmniej o rok. 

NAS Analytics TAG

Kropkę nad "i" w temacie obecnego sezonu postawił wypadek, któremu polski zawodnik uległ w czasie treningu w ostatnią niedzielę. Przeleciał przez rów z wodą i uderzył w betonowe schody po jego drugiej stronie. Ma złamaną nogę i szczękę oraz szereg innych urazów. O tym, jak poważny jest stan Krystiana świadczy jego ostatni wpis na Facebooku

Krystian Paluch będzie wymagał długotrwałego leczenia i rehabilitacji lecz już teraz wiemy, że na pewno się nie podda i będzie walczył o powrót do wyścigów. Środowisko motocyklowe nie zostawi go bez pomocy. Kiedy tylko zostanie uruchomiona zbiórka na rzecz Krystiana, od razu was o tym poinformujemy. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr