tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Koronawirus Bike: Zbuduj motocykl w czasie epidemii. $1 000 w czciach czeka.
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Koronawirus Bike: Zbuduj motocykl w czasie epidemii. $1 000 w czciach czeka.

Autor: Alonzo 2020.03.14, 10:22 Drukuj

Sami nie wiemy o co tym myśleć. Rzeczywiście siedzenie w domu sprzyja budowaniu motocykli. A ograniczenia, związane z epidemią, mają tę korzyść, że ludzie będą mieli w najbliższych tygodniach dużo więcej wolnego czasu.

Roland Sands, twórca wielu znanych customów, a niegdyś amerykański kierowca wyścigowy, kreatywnie podszedł do problemu epidemii koronawirusa. Bardzo wiele ludzi jest zmuszonych do pozostania w domu. Wiadomości o rosnącej liczbie zachorowań oraz o coraz to nowych przypadkach, gdy koronawirus pokonał chorego, sprawiają, że jesteśmy wystraszeni i przygnębieni.

NAS Analytics TAG

Roland Sands proponuje, abyśmy uciekli od stresu, związanego z panującą na świecie epidemią, w pracę. Abyśmy zaczęli budować motocykle. Najlepszy motocykl, zbudowany w czasie epidemii, zostanie nagrodzony częściami od Roland Sands Design. Więcej szczegółów na tym filmie i na stronie Rolanda:

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr