tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Następne cele KTM - 790 Supermoto i twin klasy 500 NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

Następne cele KTM - 790 Supermoto i twin klasy 500

Autor: Konrad Bartnik 2018.12.13, 12:09 Drukuj

Głównodowodzący grupy KTM, Stefan Pierer, w odróżnieniu od szefów pozostałych firm motocyklowych, otwarcie mówi o swoich planach. Jednym z nich jest pojawienie się austriackich motocykli w coraz popularniejszej klasie 500 cm3.

W głośnym wywiadzie dla magazynu "Speedweek" Stefan Pierer opowiedział nie tylko o ewentualnym przejęciu marki Ducati. Pochwalił się również pracami nad kolejnymi modelami.

NAS Analytics TAG

Zarząd KTM pokłada bardzo duże nadzieje w debiutujących właśnie enduro 790 Adventure oraz 790 Adventure R. W przyszłym roku Austriacy zamierzają sprzedać 15 tysięcy tych maszyn. Rozwinięciem tej platformy, jak zapowiedział Pierer, będzie model 790 SMT, czyli motocykl segmentu supermoto.

Kolejny cel ma zostać osiągnięty we współpracy z indyjskim partnerem KTM-a, koncernem Bajaj. Będzie to nowa rodzina modeli, wyposażona w dwucylindrowe silniki o pojemności 500 cm3. Będą one skonstruowane i produkowane przez Hindusów. Stefan Pierer powiedział:

Wzrost odbywa się dziś poprzez obecność na rynkach wschodzących, takich jak indyjski. W tych warunkach klasą premium jest odpowiednik naszej klasy średniej, czyli motocykle 500-800 cm3. Za pomocą nowej platformy klasy 500 zamierzamy skutecznie konkurować z markami japońskimi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę