tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nastpne cele KTM - 790 Supermoto i twin klasy 500
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nastpne cele KTM - 790 Supermoto i twin klasy 500

Autor: Konrad Bartnik 2018.12.13, 12:09 Drukuj

Głównodowodzący grupy KTM, Stefan Pierer, w odróżnieniu od szefów pozostałych firm motocyklowych, otwarcie mówi o swoich planach. Jednym z nich jest pojawienie się austriackich motocykli w coraz popularniejszej klasie 500 cm3.

W głośnym wywiadzie dla magazynu "Speedweek" Stefan Pierer opowiedział nie tylko o ewentualnym przejęciu marki Ducati. Pochwalił się również pracami nad kolejnymi modelami.

NAS Analytics TAG

Zarząd KTM pokłada bardzo duże nadzieje w debiutujących właśnie enduro 790 Adventure oraz 790 Adventure R. W przyszłym roku Austriacy zamierzają sprzedać 15 tysięcy tych maszyn. Rozwinięciem tej platformy, jak zapowiedział Pierer, będzie model 790 SMT, czyli motocykl segmentu supermoto.

Kolejny cel ma zostać osiągnięty we współpracy z indyjskim partnerem KTM-a, koncernem Bajaj. Będzie to nowa rodzina modeli, wyposażona w dwucylindrowe silniki o pojemności 500 cm3. Będą one skonstruowane i produkowane przez Hindusów. Stefan Pierer powiedział:

Wzrost odbywa się dziś poprzez obecność na rynkach wschodzących, takich jak indyjski. W tych warunkach klasą premium jest odpowiednik naszej klasy średniej, czyli motocykle 500-800 cm3. Za pomocą nowej platformy klasy 500 zamierzamy skutecznie konkurować z markami japońskimi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr