tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nadjeżdża KTM RC 790? Pomarańczowi odnoszą się do artykułu z bloga Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nadjeżdża KTM RC 790? Pomarańczowi odnoszą się do artykułu z bloga

Autor: Raff 2019.01.15, 10:35 Drukuj

Supersport KTM na bazie modelu Duke 790? Taką hipotezę wysunęli indyjscy blogerzy z Indian Autos Blog, którzy przygotowali przekonującą wizualizację motocykla. Do sprawy odniósł się nawet jeden z menedżerów KTM.

Hindusi już nie raz udowadniali, że ich pomysły i domysły mogą być jaskółką zapowiadającą wiosnę, zwłaszcza, jeśli ta wiosna ma pomarańczowy odcień. KTM jest na tamtejszym rynku marką niezwykle popularną, a co za tym idzie bardzo mocno obserwowaną przez tamtejszych blogerów i dziennikarzy.

~~~~~------~~~~~

Zdaniem blogerów z Indian Autos Blog powstanie modelu RC790 jest bardzo prawdopodobne. KTM angażuje się aż w trzy klasy MotoGP - po co miałby wspierać konkurencję bez szansy na zwrot inwestycji? Dla samej wizerunkowej korzyści? Mało prawdopodobne.

Na podstawie tych domysłów graficy SRK Designs stworzyli wirtualny model RC790 oparty na mechanice Duke 790. Co ciekawe, do sprawy odniósł się na Twitterze szef PR KTM. Opublikował zdjęcie z pytaniem "powinniśmy?"

Koncepcja takiego motocykla nie ma właściwie słabych stron - silnik Duke 790 idealnie nadaje się do sportu, stworzenie takiego motocykla byłoby bardzo łatwe, poza tym widać wyraźny trend powrotu średnich pojemności w sporcie. Norton pokazał 650 Superlight, a Aprilia zaskoczyła nas świetnym RS 660. Czy jest szansa na RC790 w tym roku? Uważamy, że bardzo duża.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę