tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nadjeda KTM RC 790? Pomaraczowi odnosz si do artykuu z bloga
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nadjeda KTM RC 790? Pomaraczowi odnosz si do artykuu z bloga

Autor: Raff 2019.01.15, 10:35 Drukuj

Supersport KTM na bazie modelu Duke 790? Taką hipotezę wysunęli indyjscy blogerzy z Indian Autos Blog, którzy przygotowali przekonującą wizualizację motocykla. Do sprawy odniósł się nawet jeden z menedżerów KTM.

Hindusi już nie raz udowadniali, że ich pomysły i domysły mogą być jaskółką zapowiadającą wiosnę, zwłaszcza, jeśli ta wiosna ma pomarańczowy odcień. KTM jest na tamtejszym rynku marką niezwykle popularną, a co za tym idzie bardzo mocno obserwowaną przez tamtejszych blogerów i dziennikarzy.

NAS Analytics TAG

Zdaniem blogerów z Indian Autos Blog powstanie modelu RC790 jest bardzo prawdopodobne. KTM angażuje się aż w trzy klasy MotoGP - po co miałby wspierać konkurencję bez szansy na zwrot inwestycji? Dla samej wizerunkowej korzyści? Mało prawdopodobne.

Na podstawie tych domysłów graficy SRK Designs stworzyli wirtualny model RC790 oparty na mechanice Duke 790. Co ciekawe, do sprawy odniósł się na Twitterze szef PR KTM. Opublikował zdjęcie z pytaniem "powinniśmy?"

Koncepcja takiego motocykla nie ma właściwie słabych stron - silnik Duke 790 idealnie nadaje się do sportu, stworzenie takiego motocykla byłoby bardzo łatwe, poza tym widać wyraźny trend powrotu średnich pojemności w sporcie. Norton pokazał 650 Superlight, a Aprilia zaskoczyła nas świetnym RS 660. Czy jest szansa na RC790 w tym roku? Uważamy, że bardzo duża.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr