tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Pomarańczowe pół litra. Powstanie nowy, małolitrażowy motocykl KTM NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Pomarańczowe pół litra. Powstanie nowy, małolitrażowy motocykl KTM

Autor: Raff 2019.02.18, 10:58 2 Drukuj

Motocykl o pojemności 500 cm3, przeznaczony na rynki wschodzące, powinien już wkrótce pojawić się na rynku - zdradził szef KTM Stefan Pierer w rozmowie z dziennikarzem portalu Speedweek.

Bardzo długie przygotowania do produkcji, niekończące się testy i karmienie nas kolejnymi zdjęciami szpiegowskimi - tak wyglądały "narodziny" modelu 790 Adventure - pierwszego motocykla ze stajni KTM napędzanego dwucylindrową rzędówką.

Nikt dziś nie ma jednak wątpliwości, że motocykl ten jest (i będzie) wielki sukcesem. Trudno powiedzieć dlaczego - cena temu zdecydowanie nie sprzyja, może czynnikiem decydującym o ogromnym zainteresowaniu tym modelem jest świetne wyposażenie, może znany z żywiołowości silnik, albo po prostu bardzo udana akcja marketingowa.

Stefan Pierer, podczas rozmowy z dziennikarzem portalu Speedweek zdradził, że 790 nie jest jednak ostatnim słowem, jakie KTM powiedziało w kwestii mniejszych pojemności. Już wkrótce ma pojawić się, przygotowany wspólnie z indyjskim partnerem Pomarańczowych, firmą Bajaj, model z dwucylindrowym silnikiem 500 cm3.

Ten sprzęt przeznaczony będzie na rynki wschodzące, gdzie otrzyma zadanie pokonać japońską konkurencję. Pierer nie wykluczył, że nowa jednostka napędowa trafi, podobnie jak 790 cm3, do kilku różnych modeli. Dałoby to Pomarańczowym sporą przewagę na rynkach, w które celują.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę