tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 790 Duke z nowym, zaawansowanym zawieszeniem Apex Pro NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 790 Duke z nowym, zaawansowanym zawieszeniem Apex Pro

Autor: Raff 2019.02.12, 12:03 Drukuj

KTM 790 Duke od kwietnia tego roku dostępny będzie z nowym, zaawansowanym zawieszeniem APEX PRO. Oprócz wszechstronnej możliwości regulacji, nabywca może liczyć także na perfekcyjne wykonanie elementów.

KTM 790 Duke otrzymał przydomek "Skalpel", co dobitnie może świadczyć o jego precyzji prowadzenia. Także silnik, pierwsza w historii firmy dwucylindrowa rzędówka, zaskakuje dynamiką i charakterystyką oddawania mocy.

Fabryczne zawieszenie nie daje powodów do narzekania, jednak jeśli lubisz mieć pełną kontrolę nad tym, jak pracuje twój zawias, KTM ma ciebie coś specjalnego - w pełni regulowane, zaawansowane zawieszenie APEX PRO. 

Tył to monoshock APEX PRO 6746 o lekkiej konstrukcji i pełnej regulacji odbicia, kompresji i napięcia wstępnego sprężyny. Duży zasobnik gazu zapewnia stałą, wydajną pracę zawieszenia. APEX PRO 6746 charakteryzuje się przy tym wyjątkowymi własnościami chłodzącymi. Elementy monoshocka wykonane są z anodyzowanego aluminium.

Na przód przewidziano widelec APEX PRO 6500 z kartridżem, który pasuje do seryjnych rur. Zawieszenie to jest oczywiście w pełni regulowane - zarówno odbicie, kompresja, jak i napięcie wstępne. Charakteryzuje się także niską masą własną.

Zawieszenie APEX PRO dostępne będzie u dealerów od kwietnia 2019 roku.

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę