tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 790 Duke z nowym, zaawansowanym zawieszeniem Apex Pro

KTM 790 Duke z nowym, zaawansowanym zawieszeniem Apex Pro

Autor: Raff 2019.02.12, 12:03 Drukuj

KTM 790 Duke od kwietnia tego roku dostępny będzie z nowym, zaawansowanym zawieszeniem APEX PRO. Oprócz wszechstronnej możliwości regulacji, nabywca może liczyć także na perfekcyjne wykonanie elementów.

KTM 790 Duke otrzymał przydomek "Skalpel", co dobitnie może świadczyć o jego precyzji prowadzenia. Także silnik, pierwsza w historii firmy dwucylindrowa rzędówka, zaskakuje dynamiką i charakterystyką oddawania mocy.

Fabryczne zawieszenie nie daje powodów do narzekania, jednak jeśli lubisz mieć pełną kontrolę nad tym, jak pracuje twój zawias, KTM ma ciebie coś specjalnego - w pełni regulowane, zaawansowane zawieszenie APEX PRO. 

Tył to monoshock APEX PRO 6746 o lekkiej konstrukcji i pełnej regulacji odbicia, kompresji i napięcia wstępnego sprężyny. Duży zasobnik gazu zapewnia stałą, wydajną pracę zawieszenia. APEX PRO 6746 charakteryzuje się przy tym wyjątkowymi własnościami chłodzącymi. Elementy monoshocka wykonane są z anodyzowanego aluminium.

Na przód przewidziano widelec APEX PRO 6500 z kartridżem, który pasuje do seryjnych rur. Zawieszenie to jest oczywiście w pełni regulowane - zarówno odbicie, kompresja, jak i napięcie wstępne. Charakteryzuje się także niską masą własną.

Zawieszenie APEX PRO dostępne będzie u dealerów od kwietnia 2019 roku.

Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę