tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph i Bajaj bd razem budowa motocykle. Take na rynek europejski
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
 
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph i Bajaj bd razem budowa motocykle. Take na rynek europejski

Autor: Raff 2019.02.25, 17:52 Drukuj

Triumph i Bajaj zawarły strategiczne porozumienie w sprawie budowy motocykli średnich pojemności. Głównym celem nowego sojuszu mają być rynki Indii i Ameryki Południowej, ale Europa także brana jest pod uwagę.

Porozumienie między Triumphem a Bajajem, który jest jedną z największych indyjskich marek, podpisano już dość dawno, bo dwa lata temu. Dotychczas trwały jednak szczegółowe negocjacje dotyczące detali porozumienia.

NAS Analytics TAG

Triumph odpowiadać będzie za R&D, czyli projektowanie, badania i rozwój, zadaniem Bajaja będzie zadbanie o bazę dostawców dla optymalizacji kosztów produkcji. Obaj producenci zajmą się wdrożeniem nowych motocykli średnich pojemności (300-500 cm3) - w Indiach ten segment jest niemal zmonopolizowany przez Royala Enfielda.

Triumph i Bajaj nie skupiają się jednak tylko na Indiach. W planach jest również ekspansja na rynki Ameryki Łacińskiej, Azji Południowo-Wschodniej i Afryki.

Sytuacja w Indiach może być dla nowego konsorcjum bardzo skomplikowana. Z bardzo mocną ofertą motocykli Jawa wystartowała właśnie Mahindra, uderzenie w rynek średnich pojemności zapowiedzieli także Harley-Davidson i KTM. Indie uważane są za największy rynek motocyklowy na świecie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr