tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak wyglda nowy Triumph Daytona 765! Zobacz film z testw na torze
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tak wyglda nowy Triumph Daytona 765! Zobacz film z testw na torze

Autor: Raff 2019.02.11, 10:35 Drukuj

Po latach nieobecności w klasie supersport, nowa Daytona triumfalnie wraca z większym silnikiem. Z trzech cylindrów i 765 cm3 pojemności osiągnie 135 KM. Producent już testuje nowy sprzęt.

Nasza pierwsza informacja o Daytonie 765 wzbudziła niemałą sensację. Okazuje się, że wielu z was jeździło tym motocyklem, a jeszcze więcej ceniło go nad inne supersporty.

NAS Analytics TAG

Po kilku niezbyt oficjalnych zdjęciach mamy prawdziwą sensację - film z testów na torze. Jak na dłoni widać detale nowej Daytony - trzeba przyznać, że będzie to jeden z najpiękniejszych motocykli tej klasy na rynku.

Nowy Triumph Daytona będzie wyposażony w znany z Moto2 trzycylindrowy silnik o pojemności 765 cm3 i mocy 135 KM. Daytona 765 będzie także wyposażona w wiele nowoczesnych systemów - kontrolę trakcji, tryby jazdy, ABS działający w zakręcie, quickshifter, czy kolorowy wyświetlacz kokpitu. Cena? Na razie nieznana.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr