tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph przygotowuje grunt pod serię motocykli elektrycznych Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph przygotowuje grunt pod serię motocykli elektrycznych

Autor: Janusz Bębenek 2019.03.21, 12:39 Drukuj

Trident to dla brytyjskiego Triumpha bardzo ważna nazwa - modele te odnosiły spore sukcesy na przełomie lat 60 i 70, a po odrodzeniu marki w Hinckley także w latach 90. Obecnie trwają przygotowania do ochrzczenia tym mianem nowej serii motocykli z napędem elektrycznym.

Z Wielkiej Brytanii nadeszła informacja, że Triumph wprowadził zmiany w należącej do niego i zarejestrowanej jako znak handlowy nazwie Trident. Do tej pory w dokumentach była ona powiązana z "pojazdami lądowymi, czterokołowcami UTV, motocyklami, motorowerami, skuterami, trajkami, rowerami, dwukołowymi pojazdami silnikowymi oraz głównymi komponentami tych pojazdów" - jednym słowem z każdym rodzajem produkcji, możliwym do zrealizowania w fabrykach Triumpha.

~~~~~------~~~~~

W ostatnich dniach został zgłoszony aneks, który dodaje do tej grupy również pojazdy elektryczne. Bardzo możliwe, że Trident stanie się nie tyle nazwą konkretnego modelu, co osobną marką motocykli elektrycznych, powiązaną z Triumphem - coś jak Scrambler dla Ducati. To na razie tylko spekulacje, czekamy na konkretne ruchy brytyjskiej firmy.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę