tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph przygotowuje grunt pod seri motocykli elektrycznych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph przygotowuje grunt pod seri motocykli elektrycznych

Autor: Janusz Bbenek 2019.03.21, 12:39 Drukuj

Trident to dla brytyjskiego Triumpha bardzo ważna nazwa - modele te odnosiły spore sukcesy na przełomie lat 60 i 70, a po odrodzeniu marki w Hinckley także w latach 90. Obecnie trwają przygotowania do ochrzczenia tym mianem nowej serii motocykli z napędem elektrycznym.

Z Wielkiej Brytanii nadeszła informacja, że Triumph wprowadził zmiany w należącej do niego i zarejestrowanej jako znak handlowy nazwie Trident. Do tej pory w dokumentach była ona powiązana z "pojazdami lądowymi, czterokołowcami UTV, motocyklami, motorowerami, skuterami, trajkami, rowerami, dwukołowymi pojazdami silnikowymi oraz głównymi komponentami tych pojazdów" - jednym słowem z każdym rodzajem produkcji, możliwym do zrealizowania w fabrykach Triumpha.

NAS Analytics TAG

W ostatnich dniach został zgłoszony aneks, który dodaje do tej grupy również pojazdy elektryczne. Bardzo możliwe, że Trident stanie się nie tyle nazwą konkretnego modelu, co osobną marką motocykli elektrycznych, powiązaną z Triumphem - coś jak Scrambler dla Ducati. To na razie tylko spekulacje, czekamy na konkretne ruchy brytyjskiej firmy.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr