tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy tak bdzie wyglda Triumph Trident 2021? Mamy nadziej!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy tak bdzie wyglda Triumph Trident 2021? Mamy nadziej!

Autor: Raff 2020.10.21, 12:27 Drukuj

Triumph Trident coraz bliżej, a jego zamaskowane zdjęcia z testów rozpalają wyobraźnię dziennikarzy i klientów. Indyjski portal pokusił się o wizualizację tego motocykla bez maskowania. Wygląda zacnie! 

Trident ma być najmniejszym i najtańszym motocyklem brytyjskiej marki. Jak zapowiada producent, nie będzie to jednak bieda-wersja z dychawicznym silnikiem, a pełnoprawny roadster z najwyższej jakości techniką i elektronicznymi systemami Triumpha. 

NAS Analytics TAG

Do napędu zostanie wykorzystany trzycylindrowy silnik rzędowy o pojemności 660 cm3 i mocy około 90 KM. Na pokładzie znajdą się zapewne tryby jazdy i działający w zakrętach ABS, choć zapewne w okrojonej w stosunku do wyższych modeli, konfiguracji.

Indyjski portal Rushlane przygotował wizualizację motocykla, opartą na jego zamaskowanych zdjęciach. Trzeba przyznać, że wygląda bardzo obiecująco! Kiedy będzie można zobaczyć go w salonach? Prawdopodobnie wiosną 2021 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr