tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Tiger Sport 850 2021. Znamy dat oficjalnej premiery
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Tiger Sport 850 2021. Znamy dat oficjalnej premiery

Autor: Raff 2020.11.10, 22:17 Drukuj

Triumph, wyprzedzając oficjalną prezentację modelu Tiger Sport 850, ujawnił kilka istotnych detali, dzięki którym możemy dokładniej poznać drogową wersję Tygrysa.

Tiger Sport 850 uzupełni gamę Tigerów 900 i 1200, w odróżnieniu od większych braci, będzie jednak motocyklem przeznaczonym do jazdy tylko po asfalcie. Wprawdzie, jak wynika z ujawnionej częściowo specyfikacji, przednie koło będzie mieć średnicę 19 cali, jednak zarówno skok zawieszenia, jak i wyposażenie nie pozostawia wątpliwości co do przeznaczenia motocykla.

NAS Analytics TAG

Zestaw przednich świateł jednoznacznie nawiązuje do pozostałych modeli Tiger. Do napędu zostanie najprawdopodobniej zastosowana ta sama trzycylindrowa rzędówka, która napędza model Tiger 900. Z 888 cm3, osiąga ona 95 KM i 87 Nm momentu obrotowego.

850 w nazwie sugeruje, że model ten będzie skierowany do nieco mniej wymagających klientów - co może także oznaczać niższą, niż w przypadku Tigera 900 cenę. Triumph zapewne okroi nico wersję Sport z elektroniki pokładowej, ale to tylko nasze przypuszczenia.

Premiera modelu Triumph Tiger Sport 850 odbędzie się online 17 listopada.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr