tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak wyglda Triumph Trident 2021. Zdjcia, detale, cena, konkurenci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tak wyglda Triumph Trident 2021. Zdjcia, detale, cena, konkurenci

Autor: Raff 2020.09.29, 14:20 Drukuj

Triumph Trident, najmniejszy i najtańszy z motocykli brytyjskiej marki, wszedł w ostatnią fazę testów. W salonach możemy spodziewać się go wiosną, tymczasem w sieci pojawiły się nowe zdjęcia.

Pierwszy Trident pojawił się w ofercie Triumpha w 1968 roku i produkowany był do roku 1975. Drugi raz użyto tej nazwy na początku lat 90, kiedy do produkcji weszły wersje 750 i 900, które stały się następnie punktem wyjścia dla Sprinta i Daytony.

NAS Analytics TAG

Aktualny Trident będzie zatem trzecim już podejściem Triumpha do tej nazwy. Zadaniem nowego motocykla ma być wypełnienie w ofercie luki motocykla niskobudżetowego, którego cena oscylowałaby wokół 30 tys. zł. Motocykl łatwo miał nie będzie - wśród konkurentów znajdą się bowiem Yamaha MT-07, Kawasaki Z650, czy Suzuki SV650.

Triumph Trident ma jednak przekonywać nie tyle ceną, co bezkonkurencyjnym ładunkiem technologii i znakomitym, trzycylindrowym silnikiem, bazującym na trójce ze Street Triple'a. Brytyjski producent chce widzieć ten model jako czarnego konia segmentu.

Jak informuje magazyn Young Machine, Trident poddawany jest ostatnim testom drogowym, w salonach brytyjskiej marki pojawić się ma wiosną 2021 roku.

 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr