tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 135 KM i 180 kg. Triumph Daytona 765 powraca do klasy supersport!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

135 KM i 180 kg. Triumph Daytona 765 powraca do klasy supersport!

Autor: Raff 2019.02.07, 14:46 2 Drukuj

Nadjeżdża Daytona 765! Szpiegowskie zdjęcie nowego supersporta od Triumpha ukazało się w znanym magazynie MotorcycleNews. Motocykl będzie lekki i bardzo dynamiczny. Ma być gotowy pod koniec tego roku.

Podstawą nowego supersporta będzie oczywiście trzycylindrowy silnik opracowany w zeszłym roku przez Triumpha dla Moto2. Osiąga moc 135 KM i, co być może nawet ważniejsze, spełnia on wymogi normy Euro 5.

NAS Analytics TAG

Daytona 765 ma być manifestem technologicznym Triumpha, co, przy obecnym zaawansowaniu technologicznym tego producenta, zapowiada motocykl z naprawdę górnej półki. Na liście wyposażenia znajdą się kontrola trakcji, tryby jazdy, ABS działający w zakręcie, czy quickshifter.

mcn 3d cover 06.02.19 1

Wygląd nowej Daytony 765 nie wydaje się bardzo odległy od poprzedniczki - Daytony 675. Nadal możemy liczyć na smukłe linie i dynamiczny design motocykla. Dziennikarze MCN przewidują, że waga na sucho nie przekroczy 180 kg, dzięki czemu nowa Daytona będzie jednym z najlżejszych motocykli klasy Supersport na rynku. Głównymi rywalami będą Kawasaki ZX-6R i Yamaha YZF R6.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że Daytonę 765 zobaczymy jeszcze w tym roku, być może podczas targów EICMA.

Produkcja poprzedniego modelu - Daytony 675, która była pierwszym supersportem w historii Triumpha, zakończyła się w 2016 r. (wersji R w 2017 r.) Dla modelu R). Powodami były rosnące wymagania dotyczące emisji spalin i spadający popyt na motocykle klasy supersport. Te same powody wygoniły z oferty ówczesnego lidera - Hondę CBR600RR.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr