tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bajaj Dominar 400 2019 - kilka dobrych zmian
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bajaj Dominar 400 2019 - kilka dobrych zmian

Autor: Redakcja 2019.01.23, 10:25 11 Drukuj

W internecie pojawił się film reklamowy najnowszej wersji Bajaja Dominar 400. Ten dobrze wyglądający i solidnie wykonany naked, dostępny także na naszym rynku, otrzymał kilka istotnych poprawek.

Oficjalna premiera nowego Bajaja Dominar 400 przed nami, ale sporo zmian widać już na opublikowanym w sieci filmie, nakręconym z dużym rozmachem w kilku rozsianych po świecie lokacjach. Motocykl ten zyskał bardziej turystyczny charakter - pozycja kierowcy jest bardziej wyprostowana.

NAS Analytics TAG

Widać też kilka istotnych zmian w konstrukcji Dominara. Z przodu pojawił się odwrócony widelec, pokryty chromem zamiast czarnego lakieru. Na charakterystycznym "garbiku" na zbiorniku paliwa, na którym do tej pory umieszczony był zestaw kolorowych kontrolek, pojawił się regularny wyświetlacz z zegarem, licznikiem kilometrów i wskaźnikiem zapiętego biegu.

Zobaczymy również zmiany w kolorystyce i prawdopodobnie drobne poprawki w elektronice sterującej silnikiem. Cały pakiet prawdopodobnie podniesie nieco cenę motocykla, ale wciąż będzie ona bardzo atrakcyjna.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: najcuL 03/06/2019 20:17

A dlaczegórz???????

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę