tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Planujesz majówkę? Wybierz motocykl Dominar 400
NAS Analytics TAG

Planujesz majówkę? Wybierz motocykl Dominar 400

Autor: Artykuł sponsorowany 2019.04.19, 10:05 Drukuj

Dominar 400 to niezawodny partner w motocyklowej turystyce - zarówno tej bliskiej, weekendowej, jak i podczas dalszych wyjazdów. Jeśli cenisz niezawodność i przyjemność z jazdy, wybierz się na majówkę z motocyklem Dominar 400!

Turystyczny Bajaj

Wygodna pozycja kierowcy i dynamiczny silnik Dominara 400 sprawiają, że motocyklowe podróże są czystą przyjemnością. Motocykl prowadzi się niemal intuicyjnie, a elastyczny silnik bardzo gładko przyspiesza. Jeżdżąc po górskich drogach ma się wrażenie, że projektanci stworzyli tę maszynę do jazdy właśnie w takich warunkach. Ciasne zakręty najbardziej krętej drogi w Polsce - trasy przez Góry Słonne pokazują, że Dominar 400 uwielbia głębokie złożenia i dynamiczne operowanie gazem.

Masywna sylwetka motocykla Dominar 400 nie zdradza, że motocykl ma tylko 400 cm3 pojemności. Trudno się tego domyślić nawet podczas jazdy - 35-konny silnik błyskawicznie wchodzi na obroty, zapewniając zapas mocy, który zadowoli nawet fanów mocnego odkręcania prawej manetki. Poręczność i dynamika, jaką w turystyce motocyklowej oferuje Dominar 400 dają wrażenie jazdy motocyklem znacznie mocniejszym.

Dominar 49

Bajaj - niezawodny w podróży

Dominar 400 bez problemów radzi sobie także podczas dłuższych wypadów motocyklowych - jeśli w czasie zbliżającej się majówki zamarzą ci się trasy motocyklowe Karkonoszy i Izerów, Dominar 400, dzięki akcesoryjnej turystycznej szybie i mocnemu silnikowi poradzi sobie z autostradowymi prędkościami bez najmniejszego problemu. Kierowca doceni przy tym wygodną, obszerną kanapę, dzięki której nawet 500 km w trasie nie będzie wyzwaniem.

Dominar 400 jest wręcz stworzony do motocyklowej turystyki. Droga Stu Zakrętów, Pętla Tatrzańska czy Wielka Pętla Bieszczadzka to idealne środowisko dla tego dynamicznego i zwinnego motocykla. Wytrawni podróżnicy docenią z pewnością akcesoria, które wydatnie poprawiają walory użytkowe motocykla w podróży. Kufer centralny z kuframi bocznymi pomieszczą bagaż na najdłuższą nawet wyprawę, tankbag będzie idealnym miejscem na wodę czy dokumenty, a turystyczna szyba zapewni ochronę przed wiatrem podczas dłuższych przelotów.

Dominar 400 - sprawdzona jakość

Redakcyjne testy wykazały, że Dominar 400 jest motocyklem bardzo solidnym, dobrze wykonanym i trwałym. Masz dzięki temu pewność, że z najdłuższej podróży wrócisz bez problemów technicznych. Warto przypomnieć, że aby jeździć tym modelem, niezbędne jest prawo jazdy kategorii A.

Dodatkowo motocykl Dominar 400 możesz mieć już za 15 999 zł. Za tę cenę  dostajesz motocykl, który jest znakomitym kompanem najdalszych podróży - udowodnił to podczas Dominar Europe Trip, gdzie przejechał on ponad 1500 km w różnych warunkach - od nadmorskich bulwarów Monte Carlo po najwyższe alpejskie przełęcze.

Teraz przed majówką masz niepowtarzalną okazję przetestować motocykl Dominar 400 i przekonać się do niego.

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę