tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bajaj Pulsar NS125 - bezkonkurencyjny w klasie 125
NAS Analytics TAG

Bajaj Pulsar NS125 - bezkonkurencyjny w klasie 125

Autor: Artykuł sponsorowany 2019.02.15, 12:06 Drukuj

Od motocykli klasy 125 oczekujemy łatwości prowadzenia, niezawodności, świetnego wyglądu i niskiej ceny. Konstruktorom firmy Bajaj udało się zebrać te cechy w jednym modelu - Pulsar NS125, który śmiało możemy nazwać najbardziej atrakcyjną propozycją w segmencie 125 na polskim rynku.

Kilka lat, które minęły od wprowadzenia możliwości kierowania motocyklami klasy 125 przez kierowców posiadających tylko prawo jazdy kat. B, dobitnie wykazało, że w zatłoczonych miastach jednoślady są bezkonkurencyjne. Brak podatności na korki, czyli zawsze stały czas dojazdu, niewielkie koszty eksploatacji oraz zerowe problemy z miejscem parkingowym sprawiają, że w każdym sezonie tysiące nowych użytkowników korzysta z maszyn klasy 125.

Marka Bajaj z dużą dynamiką buduje swoją pozycję na naszym rynku motocyklowym, choć na tych największych nie musi już niczego udowadniać. Ten olbrzymi koncern to jedna z największych firm w Indiach, sprzedająca miliony motocykli rocznie i przeznaczająca ogromne środki na inwestycje. Dzięki temu Bajaj dotrzymuje kroku największym światowym producentom, a w dziedzinie lekkich jednośladów jest jednym z liderów. Zaawansowanie techniczne firmy i wysoka jakość produkcji zostały również docenione przez renomowanych partnerów z branży motocyklowej. To właśnie w fabrykach Bajaja powstają lekkie modele marki KTM.

#Pulsarmania

Pulsar to jedna z ikon indyjskiej marki. Ten lekki, niezawodny i zawsze trzymający się aktualnych standardów motocykl w różnych wersjach pojemnościowych sprzedał się do tej pory w ilości ponad 10 milionów egzemplarzy, jeżdżąc po drogach 70 krajów na świecie. Doskonałą renomę tej rodziny przenosi do klasy 125 model Pulsar NS125. To dynamicznie wystylizowany miejski naked, dopracowany przez inżynierów Bajaja w każdym szczególe.

Motocykle klasy 125, mimo pozornej prostoty, muszą być bardzo przemyślanymi konstrukcjami. Ustawowe ograniczenia mocy i pojemności, przewidziane dla posiadaczy prawa jazdy kat. B, sprawiają, że twórcy tych maszyn muszą wycisnąć maksimum z założonych limitów.

Przemyślany i stylowy

Pulsar NS125 opiera się na lekkim podwoziu ze stalową ramą rurową, zapewniającą dużą sztywność przy niewielkiej masie. Maszyna jest bardzo zwrotna i łatwa w prowadzeniu. Spokojnie poradzą sobie z nią nawet początkujący kierowcy, którzy będą przy tym mogli odkryć fantastyczną mobilność i niezależność, jaką daje motocykl w mieście i na podmiejskich drogach. Pozycja kierowcy i pasażera jest tu naturalna i odprężona, a wydajne hamulce z przednią tarczą o średnicy 240 mm i zintegrowanym systemem CBS dają duży margines bezpieczeństwa.

Siłą tego modelu jest również nowoczesny i niezawodny silnik DTSi, w którym zastosowano rzadko spotykane w klasie 125 rozwiązania, zarezerwowane do tej pory dla maszyn o większej pojemności. Należy do nich elektroniczny wtrysk paliwa Bosch ECU, współpracujący z dwiema świecami zapłonowymi. Dzięki temu mieszanka spalana jest w bardzo efektywny sposób, zapewniający dużą dynamikę, błyskawiczną reakcję na otwarcie gazu i przyjemnie miękką pracę jednostki napędowej.

O nowoczesności modelu Pulsar NS125 świadczy także pełne oświetlenie LED z podwójnym reflektorem z przodu, idealnie wkomponowanym w niewielką owiewkę typu bikini. Motocykl ten, przy wyjątkowo niskim apetycie na paliwo, został wyposażony w duży, 14-litrowy zbiornik paliwa. Dzięki temu jeżdżąc tylko po mieście możesz pojawiać się na stacji benzynowej 1-2 razy w miesiącu. Jeśli natomiast lubisz motocyklową turystykę, ogromny zasięg Pulsara NS125 pozwoli ci na spokojne zwiedzanie weekendowych miejscówek poza miastem.

Listę zalet Bajaja Pulsar NS125 zamyka jego cena. Ten świetnie wystylizowany, starannie zaprojektowany i wyprodukowany motocykl kosztuje tylko 7999 zł, dzięki czemu jest doskonałym kompromisem pomiędzy drogimi maszynami japońskimi i europejskimi, a konkurencją z najniższej półki budżetowej.

Solidny partner

Motocykle Bajaj w Polsce objęte są pełną ochroną serwisową, należną jednej z czołowych marek na świecie. Program Service & Parts Power to sieć ponad 60 serwisów całej Polsce, które przeszły odpowiednie szkolenie i otrzymały autoryzację Bajaj Global. Oznacza to, że każda z tych placówek zapewnia obsługę serwisową Pulsara NS125 oraz innych maszyn tej marki na najwyższym poziomie, zgodnym z normami producenta oraz z użyciem oryginalnych części.

Jeśli planujesz zakup swojej pierwszej "125" i oczekujesz pojazdu wysokiej jakości w rozsądnej cenie. Sprawdź ofertę oraz śledź testy Pulsara NS 125 w branżowych mediach.

Więcej o Bajaj Pulsar 125 na stronie bajaj.pl oraz #pulsar i #pulsarmania

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    na górę