tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bajaj Pulsar NS 125 po 2000 km [awaryjność, wrażenia, eksploatacja] NAS Analytics TAG
2019 11 04 Husqvarna Sezon enduro jeszcze sie nie zakonczyl billboard
NAS Analytics TAG

Bajaj Pulsar NS 125 po 2000 km [awaryjność, wrażenia, eksploatacja]

Autor: Redakcja 2019.10.23, 15:57 Drukuj

Bajaj NS 125 zdobył naszą sympatię zaskakującą jak na 125 cm3 dynamiką. W ocenie naszych redaktorów i współpracowników to jeden z najlepiej prowadzących się motocykli tej klasy. Przyglądamy mu się po 2 tys. km.

Jako 125 Bajaj NS ma w mieście oczywiste zalety - sprawnie przemieszcza się przez miejskie korki, bez problemu można nim zaparkować dosłownie wszędzie, a w dodatku zużywa symboliczne ilości paliwa - podczas naszych testów było to poniżej 3 l/100 km.

NAS Analytics TAG

To jednak cechy typowe dla prawie każdej stodwudziestkipiątki, czym Bajaj NS 125 wyróżnia się spośród nich? Przede wszystkim przyjemnością prowadzenia i dynamiką - nasza redakcja zgodnie uznała, że to najbardziej żwawa 125 w segmencie, przy tym bardzo poręczna i dająca przyjemność z jazdy.

Na pochwałę zasługuje także wykończenie motocykla. Niemal każdy element sprawia dobre wrażenie, materiały użyte do produkcji przekonują jakością, po dwóch tysiącach przejechanych przez różnych użytkowników, jednoślad nadal wygląda jak nowy, wszystko działa jak należy.

Bajaj Pulsar NS 125 5

Z wad, które zauważyliśmy, szczególnie doskwiera nam nieco "gumowa" skrzynia biegów. Biegom zdarza się nie wskoczyć lub wypaść, a samo ich wbijanie przypomina operowanie kijem w wiadrze z klejem do tapet. TO zdecydowanie do poprawy. Przydałby się także wyświetlacz zapiętego biegu - to coś szczególnie ważne dla początkujących.

Ta drobna niedogodność nie wpływa jednak na całokształt pozytywnych odczuć z jazdy Bajajem NS 125. Będziemy sprawdzać jak spisze się podczas kolejnych kilkometrów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę