tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Tikka Masala. Brytyjczycy będą produkować motocykle w Indiach
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Tikka Masala. Brytyjczycy będą produkować motocykle w Indiach

Autor: Raff 2020.01.25, 22:17 Drukuj

Bajaj i Triumph podpisały wreszcie umowę partnerską dotyczącą współpracy na rynkach indyjskim i europejskim. Oznacza, że już wkrótce niedrogie Triumphy z Indii mogą pojawić się na naszych drogach.

Zgodnie z umową, Bajaj, jeden z najbardziej znanych i największych indyjskich producentów jednośladów, miałby zająć się dystrybucją nowych, mało- i średniolitrażowych motocykli Triumph w Indiach, a także reprezentować brytyjską markę na nowych rynkach. W planach są motocykle o pojemnościach od 200 cm3 do 750 cm3.

NAS Analytics TAG

Nowe modele Triumph będą powstawały w indyjskich fabrykach Bajaja. Tak działa już między innymi KTM, który u Bajaja zamawia na przykład Duke'a 390. Pierwsze pachnące curry Triumphy mają pojawić się na trynku w 2022 roku.

Co ważne, Triumph oficjalnie potwierdza, że jednoślady, produkowane przez indyjskiego partnera, trafią także do Europy oraz Ameryki Północnej.

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę