tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak pracuje klasyczny Triumph! Wspaniale wykonany ruchomy przekrj [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tak pracuje klasyczny Triumph! Wspaniale wykonany ruchomy przekrj [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.02.23, 20:55 Drukuj

Nawet wśród wieloletnich fanów motocykli oraz szerszej motoryzacji nie brakuje osób ze słabo rozwiniętą wyobraźnią techniczną. Dlatego tak dobrze przygotowane ekspozycje są na wagę złota. Nawet najlepiej rozrysowane przekroje, obrazujące poszczególne fazy pracy mechanizmów, nie zbliżą się do prawdziwego motocykla z usuniętą częścią osłon i korpusów, który kontynuuje nieprzerwaną "jazdę".

Widoczny na filmie egzemplarz jest obecnie wystawiony w warsztacie Ace Classics w Londynie. Wcześniej był używany przez brytyjską policję, która wykorzystywała go do szkolenia swoich funkcjonariuszy. Ciekawe, jaki zdążył zrobić przebieg od momentu powstania :) Piękna robota!  

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr