tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wana premiera marki Bajaj na Warsaw Motorcycle Show 2019
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wana premiera marki Bajaj na Warsaw Motorcycle Show 2019

Autor: Redakcja 2019.03.01, 10:02 Drukuj

Indyjska marka Bajaj ponownie pojawi się na targach Warsaw Motorcycle Show, które już w ten weekend odbędą się w podwarszawskim Nadarzynie. W tym roku zaprezentowany zostanie premierowy model Pulsar NS125, który będzie jedną z najciekawszych propozycji w segmencie 125 na polskim rynku.

Koncern Bajaj to jedna z największych firm w Indiach i pod względem wielkości produkcji trzeci producent motocykli na świecie. Wieloletnie doświadczenie, budowane od 1945 roku, wsparte zapleczem finansowym na badania i rozwój sprawiły, że pojazdy tej marki są dziś jednymi z najnowocześniejszych na rynku. Jednocześnie udało się zachować ich bardzo atrakcyjne ceny, dzięki czemu stanowią doskonały kompromis pomiędzy markami typowo budżetowymi, a europejską i japońską konkurencją.

NAS Analytics TAG

Flagowym modelem indyjskiego producenta jest dostępny również na naszym rynku Dominar 400. Ten zwinny naked z mocnym silnikiem oferuje znakomity stosunek ceny do jakości i osiągów. Zdecydowanie najpopularniejsza jest jednak seria Pulsar, od lat święcąca triumfy na całym świecie - można więc mówić o prawdziwej Pulsarmanii, która zawitała także do nas! Ten lekki, niezawodny i zawsze trzymający się aktualnych standardów motocykl w różnych wersjach pojemnościowych sprzedał się do tej pory w ilości ponad 10 milionów egzemplarzy, jeżdżąc po drogach 70 krajów na świecie. U nas do tej pory dostępne były typowo sportowy Pulsar RS200 oraz agresywnie wystylizowany naked Pulsar NS200. Przyszedł czas na uzupełnienie oferty o niezwykle popularną klasę 125.

Na targach zadebiutuje model Pulsar NS125, który z pewnością będzie jednym z najważniejszych motocykli na polskim rynku w swoim segmencie. Siłą tej maszyny jest nowoczesny i niezawodny silnik DTSi, w którym zastosowano rzadko spotykane w klasie 125 rozwiązania, zarezerwowane do tej pory dla maszyn o większej pojemności. Należy do nich elektroniczny wtrysk paliwa Bosch ECU, współpracujący z dwiema świecami zapłonowymi. Dzięki temu mieszanka spalana jest w bardzo efektywny sposób, zapewniający dużą dynamikę, błyskawiczną reakcję na otwarcie gazu i przyjemnie miękką pracę jednostki napędowej.

Pulsar NS125 opiera się na lekkim podwoziu ze stalową ramą rurową, zapewniającą dużą sztywność przy niewielkiej masie. Maszyna jest bardzo zwrotna i łatwa w prowadzeniu. Spokojnie poradzą sobie z nią nawet początkujący kierowcy, którzy będą przy tym mogli odkryć fantastyczną mobilność i niezależność, jaką daje motocykl w mieście i na podmiejskich drogach. Pozycja kierowcy i pasażera jest tu naturalna i odprężona, a wydajne hamulce z przednią tarczą o średnicy 240 mm i zintegrowanym systemem CBS dają duży margines bezpieczeństwa. Motocykl będzie dostępny w znakomicie skalkulowanej cenie 7999 zł.

Firma Bajaj jest również producentem lekkiego auta Qute, należącego do grupy pojazdów czterokołowych kat. L7e. Można je prowadzić już od 16 roku życia, posiadając kategorię prawa jazdy B1.

Aby przekonać się o jakości produktów Bajaj, wystarczy już pierwszy rzut oka. Dlatego serdecznie zapraszamy na stoisko indyjskiej marki w centrum Ptak Expo w Nadarzynie, w dniach 1-3 marca. Więcej szczegółów na stronie www.bajaj.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr