tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Turystyka motocyklowa i klasa 125 - nowe kierunki marki Bajaj [ZDJCIA]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Turystyka motocyklowa i klasa 125 - nowe kierunki marki Bajaj [ZDJCIA]

Autor: Redakcja 2019.03.05, 11:07 Drukuj

Stoisko firmy Bajaj, ulokowane niemal na samym środku hali, było jednym z najczęściej odwiedzanych punktów na zakończonych właśnie targach Warsaw Motorcycle Show. Odwiedzający mogli na własne oczy obejrzeć maszyny, znane do tej pory głównie z mediów. Osobisty kontakt zawsze daje dużo więcej niż najlepszy nawet film czy zdjęcia, a jakość wykonania motocykli Bajaj broni się sama.

Zaprezentowano wszystkie modele z aktualnej oferty polskiego importera. Najmocniej wyeksponowane były dwa najmocniejsze motocykle Bajaj - Dominary 400. Jednego z nich pokazano w wersji turystycznej, wyposażonej w gmole i komplet trzech kufrów SHAD. Jest to świetny pomysł dla młodych fanów wyjazdów motocyklowych. Nowy, łatwy do opanowania motocykl z nowoczesnym silnikiem o mocy 35 KM za niewiele ponad 15 tysięcy zł? Da się!

NAS Analytics TAG

Wystawiono również oba modele z silnikami 200 cm3 - sportowego RS200 i streetfightera NS200. Bajaj zawalczy w tym sezonie także w klasie 125 i ma do tego bardzo skuteczną broń. Model NS125 jest wykonany na poziomie maszyn topowych producentów, a prz tym sporo tańszy. Nowy motocykl ma kosztować niecałe 8 tysięcy zł.

Na stoisku Bajaja można było również obejrzeć przekroje jednostek napędowych, stosowanych w tych motocyklach. Są to w pełni współczesne konstrukcje z wtryskiem paliwa. Silniki 400 i 200 cm3 są chłodzone cieczą i wyposażone w aż trzy świece zapłonowe, ożebrowaną jednostkę 125 chłodzi powietrze, a w dokładnym spaleniu mieszanki pomagają dwie świece.

W zgodnej opinii gości Warsaw Motorcycle Show motocykle Bajaj prezentowane były przez jedne z najpiękniejszych hostess na targach. Patrząc na zdjęcia, ciężko się nie zgodzić.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Dorota zaprasza na stoisko Bajaja ;) #bajaj #warsawmotorcycleshow #pulsar #pulsarns125 #pulsarmania #dominar400😍

Post udostępniony przez Ścigacz.pl (@scigacz_pl) Mar 1, 2019 o 3:16 PST

Warsaw Motorcycle Show 2019 Bajaj 16

Warsaw Motorcycle Show 2019 Bajaj 04

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr