tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bajaj Pulsar NS 125 - idealna propozycja motocykla do miasta także dla kierowców z kat. B NAS Analytics TAG

Bajaj Pulsar NS 125 - idealna propozycja motocykla do miasta także dla kierowców z kat. B

Autor: Artykuł sponsorowany 2019.03.08, 14:18 Drukuj

Kiedy kolejny dzień z rzędu tracisz masę czasu w aucie lub autobusie, stojąc w korkach, w końcu zaczynasz rozglądać się za innymi rozwiązaniami. Nie musisz szukać daleko - istnieje tani, szybki i niedrogi sposób na pełną mobilność w mieście - motocykl Bajaj Pulsar NS125!

Niekończące się sznury aut, w żółwim tempie przemierzających ulice, to wizytówka niemal wszystkich większych miast w godzinach szczytu, a często także poza nimi. Roboty drogowe czy zwykła stłuczka potrafią sparaliżować ruch na wiele godzin. A przecież miejski styl życia wymaga dużej aktywności i pełnej swobody ruchów! Kierowcy aut oraz pasażerowie autobusów skazani są na cierpliwe czekanie. Motocykliści - wręcz przeciwnie, a zwłaszcza ci, którzy zdecydowali się na lekki i zwinny pojazd klasy 125.

Doskonałym przykładem miejskiego motocykla, który łączy w sobie atrakcyjny design, wysoką jakość wykonania, zaawansowane rozwiązania techniczne i bardzo dobrą cenę jest Bajaj Pulsar NS125.

Dlaczego właśnie ten model?

Nie stój w korkach!

Niewielkie rozmiary, zwrotność i dynamiczny napęd Bajaja Pulsar NS125 pozwalają przy odrobinie wprawy wciskać się w najmniejsze szczeliny pomiędzy unieruchomionymi w korku większymi pojazdami. Dodatkowo, wiele polskich miast wprowadziło możliwość poruszania się jednośladem po buspasach. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, masz także gwarancję, że nie spóźnisz się do pracy, na uczelnię lub na umówione spotkanie.

Od kilku lat przepisy pozwalają na prowadzenie motocykli i skuterów klasy 125 kierowcom z kategorią B, którzy posiadają prawo jazdy od co najmniej trzech lat. Bajaj Pulsar NS125 idealnie wpisuje się w wymogi dla tej grupy pojazdów. To znakomita wiadomość dla osób szukających większej mobilności. Ten wysokiej jakości jednoślad z nowoczesnym silnikiem 125 cm3 dysponuje już osiągami, które pozwalają na dynamiczną i bezpieczną jazdę w mieście wśród innych pojazdów. Jednocześnie dotychczasowi doświadczeni kierowcy aut nie muszą przechodzić drogiej, czasochłonnej i skomplikowanej procedury uzyskania prawa jazdy kategorii A.

Kompaktowy Bajaj Pulsar NS125 to również ogromne oszczędności na kosztach paliwa. Dziś niemal każdy z nas posiada w domu co najmniej jedno auto. Koszty jego eksploatacji są więc powszechnie znane. Duży silnik, ciężka konstrukcja i ogromna ilość czasu spędzonego na staniu w korkach z włączonym silnikiem - to pochłania ogromne ilości drogiego paliwa.

Bajaj Pulsar NS125 waży ułamek tego co samochód, a napędzający go jednocylindrowy silnik spala 3-4 razy mniej benzyny na 100 km! Jest to zasługa bardzo zaawansowanej konstrukcji, z wtryskiem paliwa i modułem sterującym firmy Bosch. Silnik Pulsara NS125, jako jedyny w swojej klasie, wyposażony jest w cztery zawory na cylinder. Do tego jednoślad jest zawsze w ruchu i zużyje tylko tyle paliwa, ile potrzebne jest na przejechanie danego odcinka. To czysta oszczędność, liczona w setkach złotych miesięcznie!

A co z postojem? Długie krążenie autem w celu znalezienia wolnego miejsca parkingowego to codzienność w centrum miasta. Często też nie udaje się go znaleźć w rozsądnej odległości od miejsca docelowego i czeka nas przymusowy długi spacer. Do tego dochodzą opłaty, które z roku na rok wzrastają. Jest to kolejny problem, który nie dotyczy użytkowników Bajaja Pulsar NS125. Jest on na tyle smukły i zwrotny, że do zaparkowania wystarczy dosłownie skrawek przestrzeni. Wystarczy powiedzieć, że na jednym miejscu parkingowym dla auta zmieści się nawet siedem takich motocykli! Do tego jest to parkowanie darmowe - w większości miast jednoślady są zwolnione z opłaty w parkomatach.

Dlaczego Bajaj Pulsar NS125?

Główne korzyści płynące z przesiadki na jednoślad to stały i krótki czas przejazdu, minimalne koszty i duża dawka przyjemności! Aby w pełni wykorzystać zalety motocykli klasy 125, należy starannie wybrać pojazd, którym będziemy się poruszać. Idealna maszyna powinna być tania w zakupie, ale jednocześnie bardzo solidnie wykonana i wyposażona w nowoczesne komponenty. Dzięki temu unikniemy nieprzewidzianych kosztów i przestojów w serwisach. Najkrócej mówiąc - im więcej motocykl jeździ, tym więcej na siebie zarabia. Taki właśnie jest Bajaj Pulsar NS125, czyli najlepsza propozycja w klasie 125 na rynku!

Jest to sprzęt zaprojektowany w zgodzie z najnowszą technologią, napędzany silnikiem z elektronicznym wtryskiem paliwa, czterema zaworami i podwójną świecą zapłonową, gwarantującym bezawaryjną, ekonomiczną i dynamiczną jazdę.

Do tego świetnie wystylizowany, wygodny, łatwy w opanowaniu i dający ogromną przyjemność z jazdy Bajaj NS125 jest bardzo atrakcyjnie wyceniony. Nowa maszyna kosztuje tylko 7999 zł, czyli kilka tysięcy mniej od propozycji producentów japońskich i europejskich w tym segmencie.

Jakość modelu NS125 gwarantuje renoma producenta - indyjski koncern Bajaj jest trzecim największym producentem motocykli na świecie, który produkuje lekkie motocykle sprzedawane później pod takimi markami, jak KTM czy Kawasaki. Motocykle z rodziny Bajaj Pulsar sprzedały się już w ilości ponad 10 milionów sztuk! Świadczy to o solidności tej konstrukcji i świetnej opinii jej właścicieli.

Duży, uznany dostawca i doświadczony polski importer, firma Arkus Romet, gwarantują również sprawną obsługę posprzedażową, szybki serwis i szeroką dostępność części zamiennych. Skorzystaj z zalet motocykla w mieście i wraz z Bajajem NS125 po prostu nie stój w korkach.

Więcej o Bajaj Pulsar 125 na pulsarmania.pl oraz #pulsar i #pulsarmania

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę