WMS 2019: premierowe Hondy tylko na stoisku ¦cigacza
W rześki piątkowy poranek zaczynamy tegoroczne targi Warsaw Motorcycle Show! Czekamy na was na naszym stoisku, na którym możecie obejrzeć dwa premierowe modele Hondy - CB650R i CBR500R.
Honda w tym roku nie zorganizowała oficjalnego stoiska na targach Warsaw Motorcycle Show. Jedyna okazja żeby zobaczyć i przymierzyć się do nowych modeli CB650R i CBR500R czeka na was w strefie Ścigacza.
Reklama
Te motocykle najlepiej sprzedawały się w ubiegłym roku
Zobacz nowości na sezon 2026 »
Motocykle tej marki były na pierwszym miejscu sprzedaży w Polsce! Na rok 2026 przygotowali nowe modele, które mają być jeszcze większymi przebojami tego sezonu. Zobacz te nowości i przetestuj je podczas dni otwartych
ZOBACZ NAJNOWSZE MODLE NA 2026 »
Zobaczycie u nas ponadto Triumpha Speed Triple, arcyciekawe customy klasy 125 marki Cleveland oraz wyczynowy quad należący do Leo Stunt, wystawiony w pozycji bojowej. Serdecznie zapraszamy!







Komentarze 1
Poka¿ wszystkie komentarzeHonda od dawna olewa warszawskie wystawy motocyklowe. Handlowcy Hondy mówi± jasno, ¿e udzia³ w wystawie kosztuje, a nie przek³ada siê to kompletnie na sprzeda¿ nowych motocykli.
Odpowiedz