tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Junak, Lambretta, Brixton i Zontes - ofensywa nowoci na stoisku polskiej marki na Warsaw Motorcycle Show
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Junak, Lambretta, Brixton i Zontes - ofensywa nowoci na stoisku polskiej marki na Warsaw Motorcycle Show

Autor: Redakcja 2019.02.28, 12:01 Drukuj

Motocykle i skutery Junak, Lambretta, Brixton i Zontes, w tym pierwszy elektryczny jednoślad Junak - w tym roku stoisko polskiej marki będzie dosłownie uginać się od nowości.

Junak, zasłużona polska marka, na tegoroczne Warsaw Motorcycle Show przygotowała potężną ofertę nowości. Na stoisku Junaka zobaczymy między innymi nowe motocykle o pojemności 125 cm3: RX ONE, czyli przedstawiciela segmentu podróżnych enduro i RSX - zgrabnego miejskiego nakeda. 

NAS Analytics TAG

RX ONE NIEBIESKI

Pojawi się także długo wyczekiwany maxi skuter 711, również o pojemności 125 cm3, pozwalającej użytkować go posiadaczom kategorii B. Dynamicznie wystylizowany jednoślad to propozycja dla wszystkich tych, którzy chcieliby w komfortowych warunkach dojeżdżać do pracy, a w weekend wybrać się gdzieś dalej.

Pojawi się oczywiście również wielki hit Junaka - model M12 Vintage, który w ubiegłym roku był jednym z najczęściej rejestrowanych motocykli o pojemności 125 cm3 w Polsce.

Na stoisku Junak na Warsaw Motorcycle Show zobaczymy także pierwszy elektryczny skuter w ofercie firmy - e-ONE. Jednoślad, zasilany niezawodnym silnikiem BOSCH o mocy 1200W waży zaledwie 75 kg, co czyni z niego idealny środek komunikacji w zatłoczonym mieście. Tym bardziej, że koszty jego eksploatacji są dosłownie… śladowe!

e ONE

Na stoisku Junaka zobaczymy także całkiem nowe marki, w tym kultową włoską Lambrettę - legendarny włoski skuter, jeden z pierwszych tego typu pojazdów na świecie, który przez wiele lat był głównym konkurentem Vespy.

Zobaczymy także motocykle całkiem nowej marki Brixton Motorcycles, która łączy japońską technologię z świetnym, klasycznym designem oraz Zontes - chińską markę produkującą futurystyczne, nowoczesne jednoślady miejskie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr