tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czy to nowy KTM RC 390? Szpiegowskie zdjęcia pokazują kilka ważnych zmian NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czy to nowy KTM RC 390? Szpiegowskie zdjęcia pokazują kilka ważnych zmian

Autor: Raff 2018.12.21, 14:59 Drukuj

KTM przygotowuje nową wersję modelu RC 390. Dotychczasowy model, produkowany w kooperacji z indyjskim Bajajem, został bardzo dobrze przyjęty przez fanów ścigania.

Konstrukcja modelu RC 390 bazuje na modelu 390 Duke. Do napędu wykorzystano jednocylindrowy silnik o mocy 44 KM i 35 Nm momentu obrotowego. Testy pokazały, że silnik jest bardzo wytrzymały i lubi kiedy kręci się go do czerwonego pola. O torowym przeznaczeniu RC 390 świadczy także 43-mm widelec. To taka sama wartość, która miał widelec modelu RC8R.

NAS Analytics TAG

Od podstawowej konstrukcji różni RC 390 kilka rzeczy - przede wszystkim rama z ostrzejszym o 1,5 stopnia kątem główki i krótszym wyprzedzeniem osi przedniego koła. Krótszy jest także rozstaw osi, wynoszący 1340 mm, co zapewniało zepszą w stosunku do Duke'a zwrotność. RC 390 miał też wyższe sety, aby zapewniać głębsze złożenia.

Nowy RC 390 został przyłapany w Mattighofen podczas rozładunku. Już na pierwszy rzut oka widać kilka istotnych zmian - na przykład nowy, pozbawiony podwójnych soczewkowych projektorów, reflektor przedni. Zmodyfikowano także kształt owiewek. Niemal na pewno nowy RC 390 otrzyma kolorowy wyświetlacz panelu instrumentów, znany z Duke'a 390. Silnik będzie zgodny z nadchodzącą normą Euro5.

Najbardziej prawdopodobnym terminem prezentacji nowego KTM RC 390 będą targi EICMA w Mediolanie.

KTM RC 390

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę