tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy KTM 1290 Super Adventure. Mamy pierwsze zdjcia szpiegowskie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy KTM 1290 Super Adventure. Mamy pierwsze zdjcia szpiegowskie

Autor: Raff 2019.01.15, 12:42 Drukuj

Testowa wersja nowego KTM 1290 Super Adventure została przyłapana podczas prób drogowych. Motocykl otrzymał kilka niewielkich, ale dość istotnych zmian.

Zdjęcia, opublikowane przez portal morebikes.co.uk wskazują, że następca największego podróżnego enduro KTM doczeka się wielu zmian. Minimalistyczne owiewki dotychczasowej wersji odeszły w zapomnienie. Nowy Super Adventure dostanie pokaźny zestaw plastików.

NAS Analytics TAG

Do tego obowiązkowy już dziś w klasie wyższej duży wyświetlacz TFT, większa szyba i zbiornik paliwa. Kiedy się dobrze przyjrzeć zdjęciom, wydaje się, że zmieniono trochę pozycję kierowcy, ale to tylko nasza hipoteza.

WEB SB17920

Motocykl testowy zmontowany jest dość prowizorycznie, więc nie powinno dziwić nietypowy pojedynczy reflektor LED umieszczony na dole czegoś, co w dotychczasowym modelu jest właściwym reflektorem.

Dwie części zbiornika paliwa przesunięto niżej względem obecnej wersji. Daje to kierowcy więcej miejsca na tankbag, albo piwny brzuch. Konstruktorzy pogmerali coś przy deflektorach  – widać szereg na nowo zaprojektowanych elementów aerodynamicznych. Część z nich wydaje się regulowana.

Nowa wersja KTM 1290 Super Adventure trafi do sprzedaży na początku 2020 r. Zobaczymy go zapewne wcześniej, być może podczas targów EICMA.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia

WEB SB17881

WEB SB18047

WEB SB17922

WEB SB17890

WEB SB17944

WEB SB18052

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr