tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 wiat si kurczy - zapowied nowego motocykla KTM
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

wiat si kurczy - zapowied nowego motocykla KTM

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.13, 19:38 Drukuj

Na stronie KTM pojawiła się tajemnicza zapowiedź nowego motocykla wraz z odliczaniem do dnia premiery. Czego możemy się spodziewać?

Hasło, które pojawiło się na stronie brzmi "Świat się kurczy", co oznacza, że prawdopodobnie zobaczymy wreszcie nowego KTM 1290 Super Adventure. Na ten motocykl czekamy już od ponad roku. W grudniu, przez pomyłkę wyciekło dużo informacji na temat nowego turystyka od pomarańczowych.

NAS Analytics TAG

Czego możemy się spodziewać? Najpierw były zdjęcia szpiegowskie, które wskazywały na przeprojektowany wydech, zmiany w sylwetce powodujące, że motocyklista będzie siedział bliżej kierownicy, a także wisienka na szczycie tortu - czyli system radarów, który zwiastuje nadejście aktywnego tempomatu i być może również systemu monitorowania martwego pola.

Co jeszcze wiemy o motocyklu? Moc silnika ma wynosić 160 koni mechanicznych, a moment obrotowy - 138 Nm. Pomimo nowego kształtu zbiornika paliwa, jego pojemność pozostanie taka sama i będzie wynosiła 23 litry. Silnik jest przechylony do przodu o dwa stopnie i będzie chłodzony przez dwie osobne chłodnice. Przeprojektowany airbox ułatwi wymianę filtra powietrza. Główka ramy ma być cofnięta o 1,52 cm i o tyle samo zostanie wydłużony wahacz. W wersji R siedzenie zostanie obniżone do 87,8 cm, a w wersji S będzie regulowane w przedziale od 84,8 cm do 87,3 cm. Wyczekiwany adaptacyjny tempomat ma pojawić się tylko w wersji S.

Premiera nowego motocykla została zaplanowana na 26 stycznia. Czekamy z niecierpliwością, by dowiedzieć się, czy powyższe informacje znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr