tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szef Bajaj Auto: KTM 390 Adventure ju w przyszym roku
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szef Bajaj Auto: KTM 390 Adventure ju w przyszym roku

Autor: Raff 2018.06.19, 11:57 Drukuj

Długo oczekiwany KTM 390 Adventure trafi do salonów w 2019 roku. Taką sensacyjną informację zdradził szef Bajaj Auto - indyjskiego partnera Pomarańczowych.

O możliwości produkcji 390 Adventure mówi się już od 2014 roku. Stefan Pierer, szef KTM, na przemian potwierdzał pogłoski o tym modelu i zaprzeczał im, wprowadzając niebywały zamęt informacyjny. Pewne światło na całą sprawę wprowadziły szpiegowskie zdjęcia z testów motocykla. Dzięki nim mogliśmy coraz śmielej przyzwyczajać się do myśli, że nowy 390 Adventure to jednak nie tylko plotka.

NAS Analytics TAG

Permanentny ban na oficjalne informacje na temat tego modelu został niedawno złamany przez szefa Bajaj Auto, oficjalnego partnera KTM, który zajmuje się produkcją modelu 125 i 390 Duke. Amit Nandi na jednym ze spotkań z mediami powiedział, że "390 Adventure pozwoli nam na mocne wejście do segmentu dual-sportów, który jest dziś nie tylko najbardziej prestiżowym segmentem motocyklowym w Indiach, a także najbardziej odpowiednim dla naszych dróg".

390 Adventure bazować będzie na mechanice modelu Duke. Do napędu posłuży singiel o pojemności 373 cm3 i mocy 43 KM. Będzie to główny konkurent BMW G310 GS. Cena jak dotąd pozostaje niewiadomą.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr