tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szef Bajaj Auto: KTM 390 Adventure już w przyszłym roku
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG

Szef Bajaj Auto: KTM 390 Adventure już w przyszłym roku

Autor: Raff 2018.06.19, 11:57 Drukuj

Długo oczekiwany KTM 390 Adventure trafi do salonów w 2019 roku. Taką sensacyjną informację zdradził szef Bajaj Auto - indyjskiego partnera Pomarańczowych.

O możliwości produkcji 390 Adventure mówi się już od 2014 roku. Stefan Pierer, szef KTM, na przemian potwierdzał pogłoski o tym modelu i zaprzeczał im, wprowadzając niebywały zamęt informacyjny. Pewne światło na całą sprawę wprowadziły szpiegowskie zdjęcia z testów motocykla. Dzięki nim mogliśmy coraz śmielej przyzwyczajać się do myśli, że nowy 390 Adventure to jednak nie tylko plotka.

Permanentny ban na oficjalne informacje na temat tego modelu został niedawno złamany przez szefa Bajaj Auto, oficjalnego partnera KTM, który zajmuje się produkcją modelu 125 i 390 Duke. Amit Nandi na jednym ze spotkań z mediami powiedział, że "390 Adventure pozwoli nam na mocne wejście do segmentu dual-sportów, który jest dziś nie tylko najbardziej prestiżowym segmentem motocyklowym w Indiach, a także najbardziej odpowiednim dla naszych dróg".

390 Adventure bazować będzie na mechanice modelu Duke. Do napędu posłuży singiel o pojemności 373 cm3 i mocy 43 KM. Będzie to główny konkurent BMW G310 GS. Cena jak dotąd pozostaje niewiadomą.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę