tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 390 Adventure powstanie!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 390 Adventure powstanie!

Autor: Beavis 2015.06.18, 11:37 5 Drukuj

Do Indii właśnie dodarły dwa prototypu modelu 390 Adventure w celach rozwojowych. Możliwe, że nowy model zobaczymy jeszcze w przyszłym roku.

O najmniejszym z rodziny Adventure mówi się dość długo, a biorąc pod uwagę w jaki sposób działa KTM (prezentując kolejne modele na bazie wspólnej platformy), logicznym krokiem jest przygotowanie turystycznego dualsporta na bazie Duke’a 390. Zresztą, wydaje mi się, że istnieje całkiem spore zapotrzebowanie na tego typu motocykl. Wiele osób chce posiadać lekki sprzęt ze sporymi właściwościami terenowymi, który jest w stanie pokonać duże dystanse i niekoniecznie kosztuje 50,000 zł. Tworzone przy współpracy z indyjskim Bajajem modele wydają się być idealną bazą.

2023 05 Barton GT srodtekst
NAS Analytics TAG

Jak podaje indyjski Cartrade, do fabryki Chakan dotarły dwa prototypowe modele KTM-a 390 Adventure o wewnętrznym oznaczeniu KT22. Portal powołuje się na źródła z wewnątrz fabryki, ale równie dobrze plotka ta mogła zostać rozpuszczona przez samego KTM-a. Motocykl posiada zawieszenie o większym skoku, półowiewkę i offroadowe opony. Dodatkowo został wyposażony w system mocowania bagażu, a tłumik powędrował na bok w celu powiększenia prześwitu.

Na chwilę obecną żadna oficjalna informacja w tej sprawie nie została ujawniona, ale Stefan Pierer w wywiadach wielokrotnie sugerował, że KTM pracuje nad nowymi motocyklami. Na 100% w przyszłym roku zobaczymy sprzęty klasy średniej z dwucylindrowymi silnikami o pojemności do 800ccm. Notabene na moje oko KTM zacznie od Duke’a, później modelu Supermoto i Adventure (nie płakałbym jakby pojawił się lekki RC800 z mocną dwucylindrówką, ale biorąc pod uwagę słabą sprzedaż sportowych motocykli w ostatnich latach jest to mało prawdopodobne).

Więcej dowiemy się pewnikiem podczas targów EICMA jesienią tego roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr