tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 1090 Adventure, Chris Birch i mistrzowska jazda nadmorskim wybrzeżem [FILM] NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

KTM 1090 Adventure, Chris Birch i mistrzowska jazda nadmorskim wybrzeżem [FILM]

Autor: Raff 2018.06.19, 14:14 Drukuj

Powerslide na piasku, skoki z wydm, a nawet wodowanie - to rzeczy, które Chris Birch robi od niechcenia. Tak przynajmniej wydaje się, kiedy podziwiamy lekkość, z jaką mistrz wykonuje najdziksze ewolucje.

NAS Analytics TAG

Chris Birch to najwyższej klasy specjalista od jazdy w terenie. Trudnej sztuki offroadu nauczył już setki motocyklistów podczas swoich podróży po całym świecie. Nowy film pokazuje jak mistrz z zadziwiającą łatwością pokonuje najdziksze przeszkody. Może po prostu nie wie, że się nie da?

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę