tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 790 Adventure R oficjalnie! Zobacz najnowsze dziecko Pomarańczowych! [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 790 Adventure R oficjalnie! Zobacz najnowsze dziecko Pomarańczowych! [FILM]

Autor: Raff 2018.06.28, 10:59 1 Drukuj

KTM oficjalnie zaprezentowało model 790 Adventure R. Premiera odbyła się w naturalnym środowisku motocykla - podczas European Adventure Rally.

Uczestnicy European Adventure Rally mieli sposobność jako pierwsi nie tylko obejrzeć przedprodukcyjną wersję 790 Adventure R, ale także przyjrzeć się motocyklowi w akcji. Kierowcą testowym był nie kto inny jak Chris Birch, jeden z najbardziej znanych instruktorów techniki jazdy off-roadowej na świecie, ośmiokrotny mistrz nowozelandzkiego enduro i trzykrotny zdobywca Pucharu Afryki.

NAS Analytics TAG

Sam Birch po przejażdżce 790 Adventure R powiedział: jestem szczerze zaskoczony nowym modelem KTM 790 Adventure R. Mam dużo doświadczenia na motocyklach enduro, znam też możliwości dużych modeli Adventure KTM. 790 Adventure R wydaje się być idealnym połączeniem obu tych światów.

Pełna specyfikacja techniczna zostanie ujawniona na targach EICMA w Mediolanie w listopadzie, ale już dziś znamy kilka szczegółów tego motocykla. Do napędu służy dwucylindrowa rzędówka LC8c o pojemności 799 cm3. To ten sam silnik, który napędza 790 Duke, jednak dla uzyskania większego zakresu momentu obrotowego, została w Adventure zmodyfikowana.

Nisko zawieszony dla optymalnego rozłożenia środka ciężkości zbiornik paliwa zapewnia ponad 400-kilometrowy zasięg. Zawieszenie to w pełni regulowany zestaw firmy WP. Tradycyjnie dla wersji R, 790 otrzymał także szprychowe koła.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę