tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Bliskie spotkanie z nowym KTM 790 Adventure R NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Bliskie spotkanie z nowym KTM 790 Adventure R

Autor: Konrad Bartnik 2018.09.27, 11:41 Drukuj

Nowy, austriacki średniak to w swoim segmencie jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku. Jeden z motocyklistów biorących udział w imprezie KTM Adventure Rally w Park City w stanie Utah sfilmował z bliska przedpremierowy egzemplarz 790 Adventure R.

Motocykl powinien oficjalnie zadebiutować już tej jesieni, na targach Intermot lub EICMA. Wraz z nim na rynku powinien pojawić się jego główny konkurent - nowa Yamaha Tenere 700. Oba motocykle będą rasowymi wyprawówkami, nastawionymi na sprawność w terenie.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę