tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 790 Adventure R w akcji
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 790 Adventure R w akcji

Autor: Konrad Bartnik 2018.10.22, 14:23 Drukuj

Przygotowania do tegorocznych targów EICMA idą pełną parą. Wielu producentów przeprowadza przedpremierowe prezentacje swoich nowości. Wśród nich znalazł się KTM, który na Sardynii pokazał możliwości debiutującego właśnie modelu 790 Adventure R, którego zadaniem jest zajęcie miejsca lidera segmentu średnich turystycznych enduro.

Wyjątkowo wszechstronny i skuteczny na każdym rodzaju nawierzchni - taki ma być nowy KTM 790 Adventure R. Motocykl ten pojawił się już w sierpniu na imprezie European Adventure Rally w okolicach Olbii na Sardynii. Przyjechało tam ok. 150 właścicieli austriackich motocykli, którzy jako pierwsi mogli podziwiać nowy model w akcji.

NAS Analytics TAG

Motocykl będzie napędzany rzędowym twinem o pojemności 799 cm3, znanym z bardzo dobrze przyjętego nakeda 790 Duke. Będzie on miał jednak nieco zmienioną charakterystykę - prawdopodobnie nieco mniejszą moc maksymalną, ale wysoki moment dostępny w szerszym zakresie obrotów. Pojawi się także mapa zapłonu, dedykowana typowo do jazdy enduro. Dodatkowe atrakcje to regulowane zawieszenie WP oraz sportowe siodło, położone na wysokości ok. 88 cm.

Na tych samych targach powinna zadebiutować długo oczekiwana Yamaha Tenere 700. Pojedynek tych dwóch średniaków z pewności będzie w przyszłym sezonie rozgrzewał środowisko fanów offroadu.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr