tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM 790 Adventure R przyapany podczas finalnych testw w Hiszpanii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM 790 Adventure R przyapany podczas finalnych testw w Hiszpanii

Autor: Raff 2018.05.16, 16:01 Drukuj

KTM 790 Adventure R w bogatej specyfikacji został przyłapany podczas testów w Hiszpanii. Motocykl sprawia wrażenie niemal gotowego do produkcji.

Pokazany podczas ubiegłorocznych targów EICMA prototyp KTM 790 Adventure wzbudził ogromne zainteresowanie. Lekka konstrukcja i niezwykle dynamiczny dwucylindrowy silnik rzędowy zapowiadały prawdziwy przebój - niedrogie i dzielne w terenie i w trasie średnie podróżne enduro.

NAS Analytics TAG

Dziennikarze hiszpańskiego magazynu solomoto przyłapali niemal gotową wersję produkcyjną podczas testów. Wyposażenie sugeruje, że mamy do czynienia z bogatą wersją - motocykl wyposażony jest w wysoką szybę turystyczną i osłonę silnika.

Motocykl sprawia wrażenie bardzo lekkiego i smukłego, co przywodzi na myśl maszyny KTM specyfikacji rally. Jak twierdzi KTM, 790 Adventure R otrzyma pełen pakiet elektroniki znanej z wyższych modeli z Mattighofen.

Technicznie 790 Adventure oparty będzie na modelu 790 Duke. Do napędu posłuży dwucylindrowy silnik rzędowy o pojemności 799 cm3 i mocy 105 KM. Prezentacja motocykla zaplanowana jest na listopadowe targi EICMA.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG

KTM-790-Adventure-R-Spied-1

KTM-790-ADVENTURE-R-Prototype-Official-Image-1

Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr