tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM sprzedaje dwa motocykle MotoGP NAS Analytics TAG
2019 11 01 SportUP MS SE Tauron Arena billboard
NAS Analytics TAG

KTM sprzedaje dwa motocykle MotoGP

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.29, 11:47 Drukuj

Kiedy marka KTM wchodziła do MotoGP, zarząd firmy zapewniał, że pewnego dnia austriackie wyścigówki trafią także do prywatnych klientów. Czas masowej produkcji jeszcze nie nadszedł, ale jeśli dysponujecie odpowiednim zapasem gotówki, to do wzięcia są właśnie dwa motocykle klasy królewskiej, używane przez ekipę fabryczną KTM w poprzednich sezonach.

Na sprzedaż wystawiono dwie sztuki KTM RC16 w specyfikacji MotoGP, których używał Pol Espargaro. Zarówno producent motocykli, jak i główny sponsor fabrycznej ekipy - Red Bull, nie żałowali pieniędzy i są to maszyny ekstremalne w każdym wymiarze. Nie dziwi więc cena odsprzedaży - 250 tysięcy euro, czyli ponad milion zł za sztukę!

NAS Analytics TAG

W tej kwocie otrzymacie nie tylko doskonały motocykl, którym co prawda nie pojeździcie po drogach publicznych, ale będziecie gwiazdami na każdym torze, na którym się pojawicie. Inna możliwość, to cieszenie oczu obiektem kolekcjonerskim, który będzie tylko zyskiwał na wartości - to w końcu pierwsza maszyna KTM w klasie królewskiej.

Na dwóch szczęśliwych nabywców (lub jednego, jeszcze szczęśliwszego), czeka pakiet bonusów. Oprócz motocykla otrzymają oni zestaw odzieży wyścigowej Pola Espargaro - kombinezon, rękawice, buty i podpisany kask. Dodatkowo przez jeden weekend wyścigowy staną się częścią ekipy Red Bull KTM. Będą mieli wstęp na paddock i do boksów, a także okazję do przybicia piątki i rozmowy z zawodnikami ekipy - Polem Espargaro i Johannem Zarco. Taka wycieczka warta jest prawie 40 tysięcy zł!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę