tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM sprzedaje dwa motocykle MotoGP
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM sprzedaje dwa motocykle MotoGP

Autor: Konrad Bartnik 2018.11.29, 11:47 Drukuj

Kiedy marka KTM wchodziła do MotoGP, zarząd firmy zapewniał, że pewnego dnia austriackie wyścigówki trafią także do prywatnych klientów. Czas masowej produkcji jeszcze nie nadszedł, ale jeśli dysponujecie odpowiednim zapasem gotówki, to do wzięcia są właśnie dwa motocykle klasy królewskiej, używane przez ekipę fabryczną KTM w poprzednich sezonach.

Na sprzedaż wystawiono dwie sztuki KTM RC16 w specyfikacji MotoGP, których używał Pol Espargaro. Zarówno producent motocykli, jak i główny sponsor fabrycznej ekipy - Red Bull, nie żałowali pieniędzy i są to maszyny ekstremalne w każdym wymiarze. Nie dziwi więc cena odsprzedaży - 250 tysięcy euro, czyli ponad milion zł za sztukę!

NAS Analytics TAG

W tej kwocie otrzymacie nie tylko doskonały motocykl, którym co prawda nie pojeździcie po drogach publicznych, ale będziecie gwiazdami na każdym torze, na którym się pojawicie. Inna możliwość, to cieszenie oczu obiektem kolekcjonerskim, który będzie tylko zyskiwał na wartości - to w końcu pierwsza maszyna KTM w klasie królewskiej.

Na dwóch szczęśliwych nabywców (lub jednego, jeszcze szczęśliwszego), czeka pakiet bonusów. Oprócz motocykla otrzymają oni zestaw odzieży wyścigowej Pola Espargaro - kombinezon, rękawice, buty i podpisany kask. Dodatkowo przez jeden weekend wyścigowy staną się częścią ekipy Red Bull KTM. Będą mieli wstęp na paddock i do boksów, a także okazję do przybicia piątki i rozmowy z zawodnikami ekipy - Polem Espargaro i Johannem Zarco. Taka wycieczka warta jest prawie 40 tysięcy zł!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr