tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marzylicie o zakupie KTM RC16 z MotoGP? Teraz to tylko kwestia pienidzy!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Marzylicie o zakupie KTM RC16 z MotoGP? Teraz to tylko kwestia pienidzy!

Autor: Konrad Bartnik 2020.07.31, 15:26 3 Drukuj

Wyścigowy oddział KTM wystawił na sprzedaż dwie sztuki maszyn RC16 z 2019 roku. Cena motocykli wprost z MotoGP nie jest jednak specjalnie okazyjna… 

Nawet jeśli macie zwyczaj, a przede wszystkim możliwość spania w wannie z banknotami, nagły pomysł na zakup prototypowego motocykla z MotoGP nie będzie łatwy do zrealizowania. Producenci zazwyczaj tylko wypożyczają maszyny poszczególnym zespołom wraz z odpowiednim zapasem części, a koszt takiego pakietu to ok. 2 mln dolarów za sezon.

NAS Analytics TAG

Jednym z wyjątków jest KTM, który co jakiś czas wyprzedaje swoje używane RC16. Tym razem do wzięcia są dwie sztuki z rocznika 2019, których kierowcą był Pol Espargaro. Nabywca otrzyma wraz z motocyklem oryginalny kombinezon oraz kask tego zawodnika, a dodatkowo pakiet wejściowy VIP na jedną z rund MotoGP w sezonie 2021. Będzie można zajrzeć do boksów, przywitać się z zawodnikami i bez limitu korzystać z przygotowanej gastronomii. Słowem - naprawdę warto!

A właśnie, jeszcze drobiazg. Cena. No cóż, tutaj wszelkim Mirkom-handlarzom opadną romby na swetrach. Każdy z dwóch egzemplarzy RC16 kosztuje 288 tysięcy euro, czyli na nasze prawie 1,3 mln zł. Jeszcze jedno, to jest cena netto, więc należy doliczyć VAT. Jak widać, trzeba będzie naprawdę solidnie wycisnąć skarpetę z pieniędzmi...

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: osek 31/07/2020 20:26

Mistrz :D

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr