tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jak wyglda rka Marqueza po operacji? Zdjcie RTG wiele mwi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Jak wyglda rka Marqueza po operacji? Zdjcie RTG wiele mwi

Autor: Janusz Bbenek 2020.08.02, 10:19 Drukuj

Marc Marquez wykorzystuje dwa tygodnie przerwy pomiędzy rundami MotoGP na intensywną rehabilitację. Na swoim Instagramie pokazał zdjęcie rentgenowskie swojej kości ramiennej, złamanej w czasie pierwszego wyścigu w Jerez dwa tygodnie temu. Podziwiamy kunszt chirurgów i przede wszystkim determinację zawodnika - wygląda to bardzo poważnie.

Mogłoby się wydawać, że skoro już w kilka dni po operacji Marc Marquez pojawił się na torze Jerez, był w stanie jechać, a nawet dostał zgodę lekarzy na start w wyścigu, jego obrażenia nie mogły być poważne. Tymczasem udostępnione przez samego zawodnika zdjęcie RTG jego kości ramiennej, złamanej przez koło przewróconej Hondy, jasno pokazuje rozmiary tej kontuzji. 

NAS Analytics TAG

Kość jest zespolona za pomocą tytanowej płytki i 12 śrub. Operacji dokonał w klinice w Barcelonie słynny dr Mir, który ma ogromne doświadczenie w łataniu i stawianiu na nogi zawodników MotoGP. 

Obecnie Marc pod okiem swojego fizjoterapeuty intensywnie ćwiczy i przygotowuje się do kolejnej rundy, która odbędzie się za tydzień w czeskim Brnie. Jeśli Hiszpan nie da rady wziąć w niej udziału, będzie to oznaczało praktyczny koniec walki o obronę tytułu. Świetnie dysponowany Fabio Quartararo ma póki co na koncie komplet 50 punktów, a Marc ani jednego. Do końca tegorocznego sezonu pozostało tylko 12 rund. 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr