tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: Marquez opuci nie jeden, ale trzy wycigi. Koniec marze o tytule?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: Marquez opuci nie jeden, ale trzy wycigi. Koniec marze o tytule?

Autor: Konrad Bartnik 2020.08.05, 15:15 Drukuj

Dobrze poinformowany hiszpański magazyn El Periodico opublikował informację o wydłużeniu przymusowej absencji Marca Marqueza w tegorocznych wyścigach MotoGP. Obrońca tytułu Mistrza Świata miałby wrócić do zawodów dopiero we wrześniu w Misano. 

Jak pokazała druga runda w Jerez, powrót kilka dni po operacji nie wyszedł Marquezowi na dobre, dlatego po drugim zabiegu niemal od razu ogłoszono, że czołowy zawodnik Repsol Hondy nie pojawi się na najbliższej rundzie w czeskim Brnie. 

NAS Analytics TAG

Tymczasem El Periodico podaje, że przerwa od ścigania będzie u Marca jeszcze dłuższa. Mo on również odpuścić dwie rundy z rzędu, zaplanowane na drugą połowę sierpnia w austriackim Spielbergu. Jest to jeden z bardzo nielicznych torów MotoGP, na których starszy z braci Marquezów jeszcze nie wygrał. Wygląda na to, że "klątwa Red Bull Ring" utrzyma się dla niego przez kolejny sezon. 

Aktualny mistrz świata prawdopodobnie powróci do ścigania dopiero we wrześniu w Misano. Do końca sezonu pozostanie wtedy 9 rund i walka o obronę tytułu może już nie być możliwa. Z drugiej strony Yamaha wciąż nie rozwiązała problemów z silnikami, które w tym roku już dwa razy zawiodły w czasie wyścigu. Druga połowa sezonu może więc być bardzo interesująca. 

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr