tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: Marquez opuci nie jeden, ale trzy wycigi. Koniec marze o tytule?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: Marquez opuci nie jeden, ale trzy wycigi. Koniec marze o tytule?

Autor: Konrad Bartnik 2020.08.05, 15:15 Drukuj

Dobrze poinformowany hiszpański magazyn El Periodico opublikował informację o wydłużeniu przymusowej absencji Marca Marqueza w tegorocznych wyścigach MotoGP. Obrońca tytułu Mistrza Świata miałby wrócić do zawodów dopiero we wrześniu w Misano. 

Jak pokazała druga runda w Jerez, powrót kilka dni po operacji nie wyszedł Marquezowi na dobre, dlatego po drugim zabiegu niemal od razu ogłoszono, że czołowy zawodnik Repsol Hondy nie pojawi się na najbliższej rundzie w czeskim Brnie. 

NAS Analytics TAG

Tymczasem El Periodico podaje, że przerwa od ścigania będzie u Marca jeszcze dłuższa. Mo on również odpuścić dwie rundy z rzędu, zaplanowane na drugą połowę sierpnia w austriackim Spielbergu. Jest to jeden z bardzo nielicznych torów MotoGP, na których starszy z braci Marquezów jeszcze nie wygrał. Wygląda na to, że "klątwa Red Bull Ring" utrzyma się dla niego przez kolejny sezon. 

Aktualny mistrz świata prawdopodobnie powróci do ścigania dopiero we wrześniu w Misano. Do końca sezonu pozostanie wtedy 9 rund i walka o obronę tytułu może już nie być możliwa. Z drugiej strony Yamaha wciąż nie rozwiązała problemów z silnikami, które w tym roku już dwa razy zawiodły w czasie wyścigu. Druga połowa sezonu może więc być bardzo interesująca. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr