tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: Marquez przeszed drug operacj, moe nie wystartowa w Brnie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: Marquez przeszed drug operacj, moe nie wystartowa w Brnie

Autor: Konrad Bartnik 2020.08.04, 07:51 Drukuj

Niezwykle pechowo zaczął się ten sezon dla wielokrotnego mistrza świata Marca Marqueza. Wczoraj musiał przejść już drugą operację w związku ze swoim wypadkiem w Jerez, która może go wyłączyć z udziału w najbliższej rundzie w Brnie. 

Wczoraj wieczorem gruchnęła wiadomość, że Marc ponownie znalazł się na stole operacyjnym dr. Mira w Barcelonie. Na skutek intensywnych ćwiczeń zawodnika pękła tytanowa płytka, umieszczona na złamanej kości w czasie pierwszej operacji. Została wymieniona na nową, a Marquez musi teraz spędzić w szpitalu dwie doby na obserwacji. 

NAS Analytics TAG

Nie wiadomo jeszcze, jak ten zabieg wpłynie na jego powrót do sprawności. Kość się prawidłowo zrasta, ale może się okazać, że start w zaczynającej się już w najbliższy piątek rundzie w Brnie będzie niemożliwy. Jeśli główni rywale Marca, w tym głównie Fabio Quartararo, zdobędą tam dużą ilość punktów, temat obrony tytułu mistrzowskiego może być w tym sezonie nieaktualny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr