tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: Marquez przeszed drug operacj, moe nie wystartowa w Brnie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: Marquez przeszed drug operacj, moe nie wystartowa w Brnie

Autor: Konrad Bartnik 2020.08.04, 07:51 Drukuj

Niezwykle pechowo zaczął się ten sezon dla wielokrotnego mistrza świata Marca Marqueza. Wczoraj musiał przejść już drugą operację w związku ze swoim wypadkiem w Jerez, która może go wyłączyć z udziału w najbliższej rundzie w Brnie. 

Wczoraj wieczorem gruchnęła wiadomość, że Marc ponownie znalazł się na stole operacyjnym dr. Mira w Barcelonie. Na skutek intensywnych ćwiczeń zawodnika pękła tytanowa płytka, umieszczona na złamanej kości w czasie pierwszej operacji. Została wymieniona na nową, a Marquez musi teraz spędzić w szpitalu dwie doby na obserwacji. 

NAS Analytics TAG

Nie wiadomo jeszcze, jak ten zabieg wpłynie na jego powrót do sprawności. Kość się prawidłowo zrasta, ale może się okazać, że start w zaczynającej się już w najbliższy piątek rundzie w Brnie będzie niemożliwy. Jeśli główni rywale Marca, w tym głównie Fabio Quartararo, zdobędą tam dużą ilość punktów, temat obrony tytułu mistrzowskiego może być w tym sezonie nieaktualny.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr