tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Marc Marquez przeszedł trzecią operację ramienia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Marc Marquez przeszedł trzecią operację ramienia

Autor: Wojciech Grzesiak 2020.12.04, 09:50 2 Drukuj

Marc Marquez został poddany kolejnej operacji ramienia. Co z przyszłym sezonem?

Sześciokrotny zwycięzca tytułu mistrzowskiego w klasie MotoGP przeszedł trwającą osiem godzin operację ramienia. To już trzeci i prawdopodobnie ostatni zabieg. Teraz zawodnika czeka kilkumiesięczna rehabilitacja. Operację przeprowadzono w Madrycie, w szpitalu Ruber Internacional.

NAS Analytics TAG

Po wypadku w trakcie pierwszej rundy sezonu 2020 Marquez cały czas ma problem z powrotem do pełnej formy. Trzecia operacja polegała na wymianie płytki i przeszczepie kości kości biodrowej, co jest standardem przy tego typu operacjach. U Marqueza wystąpił staw rzekomy, który powstaje, kiedy odłamki kości nie zrastają się i są w stałym ruchu.

Na razie nie wiadomo, jak długo potrwa rehabilitacja. Team Hondy poinformował, że operacja przebiegła bez przeszkód. Całkowity zrost kości może zająć nawet do dziewięciu miesięcy. Hiszpańskie media spekulują, że w przypadku Marqueza przewidywana jest półroczna rehabilitacja. Jeżeli tak się stanie, to zawodnik powróciłby do ścigania w połowie sezonu 2021.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na górę