tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MotoGP: dramat Marqueza! Nie bdzie walczy w tym roku o tytu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

MotoGP: dramat Marqueza! Nie bdzie walczy w tym roku o tytu

Autor: Konrad Bartnik 2020.08.22, 18:15 Drukuj

Zapowiadany na wrześniową rundę w Misano powrót Marca Marqueza nie dojdzie do skutku, jego przerwa spowodowana kontuzją i dwiema operacjami potrwa jeszcze co najmniej 2-3 miesiące. Tym samym kwestia ewentualnej obrony tytułu mistrzowskiego jest w tym sezonie zakończona. 

Marc Marquez będzie musiał poczekać z wyrównaniem rekordu 9 tytułów mistrzowskich Valentino Rossiego co najmniej do przyszłego sezonu. Według oficjalnej informacji od Hondy, Hiszpan będzie mógł wrócić na tor dopiero za 2-3 miesiące, a nie jak początkowo zapowiadano na początku września w czasie rundy w Misano. 

NAS Analytics TAG

Nie ma więc szans, by starszy z braci Marquezów zdołał zgromadzić po powrocie ilość punktów wystarczającą do obrony tytułu, co jeszcze niedawno wydawało się realne, wobec zwycięstw różnych zawodników w pierwszych wyścigach sezonu. Najprawdopodobniej jeśli dojdzie do powrotu Marca na tor na kilka ostatnich wyścigów, będzie to traktowane przez niego i zespół Repsol Honda po prostu jako część przygotowań do przyszłego sezonu. 

Nieobecność Marca Marqueza oznacza, że walka o tytuł będzie w tym sezonie najbardziej emocjonująca od wielu lat. Jest to przede wszystkim ogromna szansa dla Andrei Dovizioso na zdobycie upragnionego mistrzostwa i ukoronowanie pięknej kariery. Najbliższa runda już jutro na austriackim Red Bull Ringu. Będzie się działo!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr