tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM RC16 od 2018 roku dla każdego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

KTM RC16 od 2018 roku dla każdego

Autor: Beavis 2016.12.09, 12:30 Drukuj

Pod warunkiem posiadania 100 000 euro.

W publikacji niemieckiego Speedweek’a CEO KTMa, Stefan Pierer, potwierdził, że od 2018 roku specjalna wersja RC16 będzie dostępna dla konsumentów. O takim kroku było wiadomo od samego początku - już we wczesnej fazie prac nad RC16. KTM wielokrotnie podkreślał, że technologia ma być dostępna dla szerszego grona. Skojarzenia z Hondą RC213V-S są jak najbardziej na miejscu.

NAS Analytics TAG

Pierer dodał, odnosząc się bezpośrednio do Hondy, że chciałby oferować pojazd w cenie na poziomie 100-120 tysięcy euro. Dla porównania, RC213V-S kosztuje 188 000 euro bez pakietu wyścigowego.

Nie podano detali dotyczących planów produkcyjnych, ale można założyć, że RC16 będzie oferowany w limitowanej ilości. Nie wiadomo także jak wyposażony będzie RC16 w wersji drogowej, ale śmiało można założyć, że otrzyma tańsze zawieszenie, uproszczoną (oczywiście w stosunku do motocykla fabrycznego zespołu) elektronikę lub układ hamulcowy w tańszej specyfikacji.

Na detale musimy poczekać przynajmniej do połowy przyszłego roku.

Foto: Archiwum

ktm rc16 2017 gp

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę