tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ostatnie testy dla KTM-a RC16 przed Walencj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Ostatnie testy dla KTM-a RC16 przed Walencj

Autor: Beavis 2016.09.23, 16:52 Drukuj

KTM testował swój prototyp w Brnie. Kolejny przystanek: oficjalne testy w Walencji.

Austriacy zakończyli ostatnie prywatne testy przed testami organizowanymi przez IRTĘ w Walencji. Mimo zmiennych warunków pogodowych i deszczy w nocy, w środę pogoda pozwoliła na wyjazd na tor. Za sterami siedli Mika Kallio, regularny kierowca testowy KTM-a, oraz Czech Karel Abraham.

NAS Analytics TAG

Mieszkam praktycznie obok toru Brno, ale tym razem ciężko było przewidzieć warunki pogodowe. Mieliśmy okazję popracować nad kilkoma ważnymi podzespołami, mimo że straciliśmy trochę czasu rano po moim niegroźnym wypadku. […] Podczas ostatniej sesji jeździłem aż skończyło się paliwo, ale to taki był plan - mieliśmy ku temu ważny powód. Mam nadzieję, że miałem wpływ na rozwój RC16. Miło spędzałem czas razem z zespołem i chciałbym podziękować KTM-owi za możliwość udziału w testach - komentował Abraham.

Swoje do powiedzenia miał także Mike Leitner, v-ce prezydent sekcji szosowej oraz osoba odpowiedzialna za rozwój RC16:

Bardzo pozytywnym aspektem naszych ostatnich testów był fakt, że za każdym razem jeździliśmy w innych warunkach pogodowych i za każdym razem udało nam się pokonać dystans wyścigowy. Na początku tego roku cieszyliśmy się z możliwości testowania zupełnie samemu na torze, ale od Spielberg co raz bardziej podoba nam możliwość porównywania się z konkurencją. […] Na szczęście kolejne testy razem z całą stawką MotoGP.

Kolejne testy dla KTM-a już za trzy tygodnie w Walencji, a potem już tylko runda MotoGP. Podczas finału Grand Prix na RC16 wystartuje z dziką kartą Mika Kallio. W przyszłym roku zespół reprezentować będzie Bradley Smith i Pol Espargaro.

Foto: Platzer Philip / KTM

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr