tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Leitner - to kwestia czasu kiedy przesuniemy się w górę tabeli
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Leitner - to kwestia czasu kiedy przesuniemy się w górę tabeli

Autor: Lovtza 2016.11.30, 09:46 1 Drukuj

KTM intensywnie pracuje nad przygotowaniami do sezonu 2017, uczestnicząc między innymi w oficjalnych testach z udziałem swoich nowych fabrycznych kierowców. Pol Espargaro w czasie testów w Walencji pozostawał dwie sekundy za czołówką. Czy to dużo, czy mało?

Mike Leitner z którym rozmawialiśmy latem pozostaje spokojny. W wypowiedziach dla prasy po testach w Walencji szef zespołu stwierdził, że różnica pomiędzy KTMem i czołówką mieszcząca się w przedziale 1-2 sekundy nie jest duża i zostanie krok po kroku zredukowana. Kwestią czasu pozostaje jego zdaniem kiedy KTM przesunie się na górę tabeli.

Takie podejście wydaje się być uzasadnione. Ekipa KTMa nie jest jeszcze tak doświadczona, a jej motocykl nie jest tak szybki aby sięgać po najszybszych zawodników. Gdy zespół i maszyna będą dopracowana przyjdzie czas na topowych kierowców. Gdy Suzuki wracało po przerwie do MotoGP w roku 2015, różnica pomiędzy GSX-RR, a resztą stawki była podobna jak teraz pomiędzy KTMem i liderami. A w drugim roku startów Maverick Vinales wygrał w ładnym stylu suchy wyścig, a w sezonie stawał regularnie na podium.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę