tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 KTM RC16 w penej okazaoci
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

KTM RC16 w penej okazaoci

Autor: Beavis 2016.08.17, 13:25 3 Drukuj

Podczas GP Austrii KTM zaprezentował prototyp, którym będzie walczyć w przyszłym roku.

Tak jak zapowiadano, na torze Red Bull Ring w trakcie GP Austrii KTM zaprezentował RC16 - prototyp, którym Bradley Smith i Pol Espargaro będą ścigać się w przyszłym roku. Obok tego, że poznaliśmy oficjalne barwy zespołu, mogliśmy także posłuchać jak nowy KTM brzmi (wideo poniżej).

NAS Analytics TAG

Już powrót do Moto3 i zdobycie tytułu Mistrza Świata było niesamowitym wyzwaniem. Ale naszym marzeniem jest stanie się częścią MotoGP i p. Pierer nie spocznie dopóki nam to się nie uda. Tym razem będziemy mocnym konkurentem. […] Stworzyliśmy specjalny budynek z fabryką wyścigową. Zatrudniliśmy utalentowanych ludzi. To były naprawdę ciężkie miesiące i każdy pracował na limicie - komentował Pit Beirer, szef działu sportowego.

Na RC16 w Austrii jeździli kierowcy testowi, Mika Kallio i Alex Hofmann. Jeden z nich ma wystartować z dziką kartą w ostatniej rundzie tegorocznych zmagań MotoGP, na początku listopada w Walencji.

Foto: KTM

ktm rc16 bok

ktm rc16 przod

ktm rc16 z gory

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Autor: . 18/08/2016 07:56

W Moto 2 ?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr