tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowy KTM 1290 Super Duke GT - wicej mocy, wicej elektroniki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowy KTM 1290 Super Duke GT - wicej mocy, wicej elektroniki

Autor: Konrad Bartnik 2018.10.02, 15:29 Drukuj

Na trwających właśnie targach Intermot w Kolonii zaprezentowano najnowsze wcielenie KTM 1290 Super Duke GT. Turystyczna wersja austriackiego powernakeda posiada teraz ciut więcej mocy, półaktywne zawieszenie i wyświetlacz TFT.

Filozofia motocykla pozostała bez zmian - 1290 Super Duke GT pozostaje potworem bezlitośnie pożerającym asfalt. Zmiany, które zaszły we flagowym modelu KTM mają na celu maksymalne podniesienie komfortu kierowcy i pasażera.

NAS Analytics TAG

Potężny piec V2 ma teraz o 2 konie więcej, czyli 175 KM. Do tego doszły tytanowe zawory i nowe ustawienia jednostki sterującej. Potencjału jak widać nie brakuje, ulepszono więc dotychczasowe elektroniczne wspomagacze (tryby jazdy, kontrola trakcji z czujnikiem pochylenia) i dodano kilka nowych, m.in. półaktywne zawieszenie WP z elektronicznie sterowanym napięciem wstępnym, pracującym w trzech trybach: Komfort, Ulica i Sport.

Zmiany zaszły także w kokpicie. Przede wszystkim jest on teraz osłonięty nową szybą, której ustawienia można regulować jedną ręką. Pojawił się również nowy, kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 6,5 cala, zapewniający znakomitą czytelność nawet w ostrym słońcu. Można go również sparować z telefonem za pomocą aplikacji KTM MY RIDE, dzięki czemu posłuży m.in. jako wyświetlacz nawigacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr