tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Namierzą cię z kilometra. Czeska policja ma nową broń na kierowców
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Namierzą cię z kilometra. Czeska policja ma nową broń na kierowców

Autor: Raff 2018.09.24, 14:15 1 Drukuj

Precyzyjne radary z teleobiektywem to nowa broń czeskiej policji przeciw kierowcom popełniającym wykroczenia drogowe. Urządzenia umożliwiają namierzanie nawet z kilometra.

Nikon Monarch 82ED-A, połączony z aparatem Nikon 1 J5 - to zestaw, którego zadaniem jest namierzanie wszelkich wykroczeń drogowych z dużej odległości. Czeska policja, bardzo wyczulona na przestrzeganie przepisów, będzie używać zestawu do wyłapywania kierowców, którzy przekraczają prędkość, nie posiadają winiety autostradowej (obowiązkowa dla samochodów), ale też przekraczają linię ciągłą, czy nie ustępują pierwszeństwa pieszym.

NAS Analytics TAG

Urządzenie trafiło już do różnych jednostek policji w całym kraju. Policjanci pochwalili się nowym sprzętem i zapowiedzieli wzmożone kontrole. Motocykliści muszą szczególnie uważać na nonszalancką jazdę w mieście (jazda na kole, wyprzedzanie na ciągłej linii), ale także na odcinkach pozamiejskich z ograniczeniami prędkości.

Ulubionym miejscem czeskiej policji, w którym łapią osoby przekraczające prędkość, są długie proste między ostatnimi zabudowaniami obszaru zabudowanego, a tablicą oznaczającą jego faktyczny koniec.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę