tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyścig Czech Tourist Trophy oczami zawodnika NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyścig Czech Tourist Trophy oczami zawodnika

Autor: Janusz Bębenek 2018.11.03, 15:30 4 Drukuj

Nie wszyscy wiedzą, że w Czechach również odbywają się motocyklowe wyścigi uliczne. Organizowane są przez Automoto Klub Horice dwa razy w roku. W maju zawodnicy startują w imprezie o nazwie "300 zakrętów Gustava Havla", a w sierpniu odbywa się Czech Tourist Trophy.

Oto przejazd Yamahą R6, nagrany przez jednego z zawodników klasy Supersport. Jak widać, emocje są ogromne. Jeśli chcecie się wybrać na którąś z tych imprez jako zawodnicy lub kibice, informacje znajdziecie na stronie Automotoklubu Horice.

NAS Analytics TAG

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę