tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Praga: największa impreza w Europie z okazji 115-lecia Harley-Davidson Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Praga: największa impreza w Europie z okazji 115-lecia Harley-Davidson

Autor: Informacja prasowa 2018.07.02, 17:11 Drukuj

Już w dniach 5-8 lipca, w czeskiej Pradze, z okazji 115-lecia istnienia marki Harley-Davidson, odbędzie się wielka, rocznicowa impreza. Weściówki zakupili motocykliści z 75 krajów!

Będzie to główna i największa europejska impreza zorganizowana przez Harley-Davidson z okazji 115 rocznicy. Wieczór poprzedzający rozpoczęcie imprezy można spędzić z inną światową legendą, na koncercie Rolling Stones - na pobliskim lotnisku Letnany - w ramach trasy koncertowej "No Filter" (podobną są jeszcze bilety). Później wystąpią kolejne zespoły, grające rock, blues, reggae i rap - na 4 scenach, każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy podkreślają, że obchody 115 rocznicy w Pradze to impreza dla każdego. Zaproszeni są wszyscy - obecni motocykliści oraz ci, którzy jeszcze nie zaczęli przygody z jazdą na dwóch kółkach.

W strefie Expo zostanie zaprezentowanych ponad 150 motocykli Harley-Davidson, a uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję odbyć interaktywną podróż przez historię marki od jej początków w 1903 roku. Będzie również możliwość odbycia jazdy próbnej najnowszymi modelami z rocznika 2018, w ramach H-D Demo Truck.

Polskim akcentem będą pokazy jazdy Maćka DOPa - jedynego w Polsce i jednego z nielicznych w Europie stuntera jeżdżącego na motocyklu marki Harley-Davidson.

Bilety do nabycia i więcej informacji:  www.h-d.prague115.com

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę