tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 MXGP Loket: spektakularne zwycięstwo Herlingsa, wspaniała walka Cairolego
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

MXGP Loket: spektakularne zwycięstwo Herlingsa, wspaniała walka Cairolego

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.07.23, 13:08 Drukuj

Spektakularnym zwycięstwem Jeffreya Herlingsa zakończyła się 14. runda MXGP w czeskim Loket. Tony Cairoli miałby wielkie szanse na wygraną, gdyby nie dokuczliwa kontuzja kciuka.

Kwalifikacje nie zapowiadały tego, co zdarzyło się podczas wyścigu. Tony Cairoli w pięknym stylu pokonał wszystkich i znalazł się na czele stawki. Jednak tempo Herlingsa podczas wyścigu okazało się na tyle mordercze, że żaden z zawodników, nawet Cairoli, nie był w stanie mu dorównać.

NAS Analytics TAG

Tony dzielnie podejmował walkę, zarówno w pierwszym, jak i drugim wyścigu. Świeża kontuzja kciuka nie pozwoliła jednak na to, by mógł pójść vabank, w pewnym momencie jakby pogodził się z drugą pozycją i starał jej nie stracić. Trzeba jednak przyznać, że druga lokata w takiej stawce z tak poważną kontuzją to potężny sukces.

Jeffrey Herlings wygrywa zatem oba wyścigi, powiększając tym samym swoją przewagę o 30 punktów, a pozostało do końca zaledwie sześć rund. Cairoli zajmuje drugą pozycję w obu wyścigach, Tim Gajser trzecią, również w obu wyścigach.

W MX2 zwyciężył na punkty Jorge Prado, po zaciętej walce z Calvinen Vlaanderenem. Paul Jonass tym razem na czwartej pozycji za świetnie jadącym Thomasem Covingtonem.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę